کد مطلب:  63620 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درآمد بخش تبلیغات تیک تاک درسال 2022 به 11 میلیارد دلار می رسد

درآمد بخش تبلیغات تیک تاک درسال 2022 به 11 میلیارد دلار می رسد

پیش‌بینی‌های اخیر نیز نشان می‌دهند که درآمد تبلیغاتی تیک تاک در سال جاری میلادی بیش از مجموع درآمد تبلیغاتی توییتر و اسنپ چت خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پیش‌بینی‌های اخیر نیز نشان می‌دهند که درآمد تبلیغاتی تیک تاک در سال جاری میلادی بیش از مجموع درآمد تبلیغاتی توییتر و اسنپ چت خواهد بود.تیک تاک سال گذشته موفق شد تا در بخش درآمد تبلیغاتی از اسنپ چت عبور کند و حالا به‌نظر می‌رسد که توییتر را نیز در این بخش پشت سر خواهد گذاشت. سازمان تحقیقاتی Intelligence پیش‌بینی کرده است که درآمد تیک تاک از بخش تبلیغات در سال 2022 به 11 میلیارد دلار خواهد رسید که بیش از مجموع درآمد تبلیغاتی اسنپ چت (4.8 میلیارد دلار) و توییتر (5.5 میلیارد دلار) خواهد بود. در صورتی که تیک تاک به عمکرد خوب خود ادامه دهد، احتمالاً تا سال 2024 در بخش درآمد تبلیغاتی از یوتیوب (23.6 میلیارد دلار) نیز عبور خواهد کرد.

علی‌رغم محبوبیت تیک تاک، این پلتفرم چینی در چند سال اخیر جنجال‌های بسیاری را ایجاد کرده است. برای مثال، مدیر عامل پلتفرم ردیت از آن به عنوان ابزار جاسوسی چین یاد کرده و اعضای دولت آمریکا نیز مجبور به حذف آن از گوشی‌های خود شده‌ بودند.

: برای دریافت مشاوره درباره درآمد بخش تبلیغات تیک تاک درسال 2022 به 11 میلیارد دلار می رسد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درآمد بخش تبلیغات تیک تاک درسال 2022 به 11 میلیارد دلار می رسد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید