کد مطلب: 64230 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دردسرهای پریانکا چوپرا بخاطر دخترش

دردسرهای پریانکا چوپرا بخاطر دخترش

پریانکا چوپرا بازیگر هندی و نیک جوناس بازیگر آمریکایی از طریق رحم جایگزین صاحب دختری شدند ولی زودتر از موعد به دنیا آمد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پریانکا چوپرا بازیگر معروف بالیوود است. وی با خواننده آمریکایی نیک جوناس ازدواج کرده. اما این زوج در سال 2021 از طریق رحم جایگزین یا رحم اجاره ای صاحب دختری شدند. اما این دختر با تولد زودهنگامش مشکلاتی را به وجود آورد. جزئیات را در آسمونی بخوانید.

پریانکا چوپرا در روز جهانی مادر 8 می 2022 که دومین یکشنبه ماه می بود پستی در اینستاگرامش منتشر کرد که در کنار دختر و همسرش می باشد. این اولین عکس دخترشان است که بتازگی از بیمارستانی در آمریکا مرخص شده.

دختر پریانکا چوپرا

این نوزاد قرار بود در ماه آوریل 2022 به دنیا آید اما به دلیل زایمان زودرس مجبور شدند او را در بیمارستان و تحت مراقبت بستری کنند. دخترشان 12 هفته زودتر به دنیا آمد و روزهای سختی را این زوج پشت سر گذاشتند.

پریانکا با انتشار عکس دخترش که چهره اش را پوشانده نوشت: دختر کوچولوی ما سرانجام به خانه بازگشت. ما خیلی خوشحالیم و می خواهیم از دکترها و پرستارهای بیمارستان لس آنجلس بابت زحمات شبانه روزی شان تشکر کنیم. 

نیک جوناس خواننده، ترانه‌ سرا و بازیگر آمریکایی است که سال 2018 با پریانکا چوپرا بازیگر معروف هند ازدواج کرد. این دو پس از چند سال تصمیم گرفتند از طریق رحم اجاره ای صاحب فرزند شوند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره دردسرهای پریانکا چوپرا بخاطر دخترش فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «دردسرهای پریانکا چوپرا بخاطر دخترش» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?