کد مطلب:  61154 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دبیر کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی

دبیر کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی

اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین از ورود غیر قانونی و عکس برداری تصاویر خلاف شرع در محوطه برخی از مکان های تاریخی شهر قزوین خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین، این ادراه از تشکیل پرونده ای در مورد ورود غیرقانونی، تهیه و انتشار تصاویر خلاف شرع و مبتذل در محوطه برخی از اماکن تاریخی قزوین که موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی و مردم این شهر شده است خبر داد.

برخی از آثار و مکان های تاریخی شهر قزوین با هدف مرمت و بازسازی در اختیار پیمانکاران و سرمایه گذاران قرار گرفته بود و یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی در این مناطق مستقر نبوده است و به احتمال بسیار زیاد این ورود غیر قانونی و تهیه تصاویر مبتذل در همین بازه زمانی و با غفلت پیمانکاران صورت گرفته است.

همچنین پس از تشکیل پرونده در دادسرای شهر قزوین، دستورات قضایی لازم درباره شناسایی و احضار عکاس، منتشر کننده این تصاویر در فضای مجازی، پیمانکار، نگهبانان این اماکن و سایر افرادی که با این رویداد ارتباط دارند صادر شده است و تحقیقات مقدماتی در این زمینه ادامه دارد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره دبیر کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دبیر کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید