کد مطلب: 59023 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دانمارک برنده تقابل شگفتی سازان یورو 2020 شد

دانمارک برنده تقابل شگفتی سازان یورو 2020 شد

دانمارک با پیروزی مقابل جمهوری چک به نیمه نهایی یورو 2020 رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : دانمارک و جمهوری چک در سومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود دانمارک به پایان رسید. با این نتیجه دانمارک در نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار انگلیس و اوکراین می‌رود.

دانمارک برنده تقابل شگفتی سازان یورو 2020 شد
دانمارک برنده تقابل شگفتی سازان یورو 2020 شد

دانمارک در این دیدار خیلی زود در دقیقه 5 روی ضربه کرنر با ضربه سر دقیق دلینی به گل نخست رسید. پس از این گل جمهوری چک بازی را در اختیار گرفت و حملات پیوسته‌ای به روی دروازه دانمارک داشت اما عملکرد خوب دفاعی این تیم و واکنش‌های اشمایکل مانع از گل‌زنی چک شد.

در ادامه اما دانمارک بود که به گل رسید. مله از جناح چپ با ارسال زیبای بیرون پا توپ را به دولبرگ رساند و این بازیکن با ضربه‌ای سرضرب دروازه چک را برای بار دوم در دقیقه 42 باز کرد تا نیمه نخست با برد 2 بر صفر دانمارک به پایان برسد.

در نیمه دوم چک سراپا حمله شد و خیلی زود در دقیقه 49 روی ارسال از جناح راست و ضربه پاتریک شیک یکی از گل‌ها را جبران کرد.

پس از این گل چک حملات زیادی به روی دروازه دانمارک داشت و می‌توانست بازی را به تساوی بکشد اما نتوانست به این هدف رسید. در این دقایق دانمارک هم از ضد حملات استفاده کرد و با این که موقعیت‌های خوبی داشت، نتوانست گل سوم را به ثمر برساند تا دیدار با همان نتیجه 2 بر یک به پایان برسد.

 

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «دانمارک برنده تقابل شگفتی سازان یورو 2020 شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?