کد مطلب: 59093 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ما به افتضاح داوری باختیم نه انگلیس

ما به افتضاح داوری باختیم نه انگلیس

ستاره تیم ملی دانمارک معتقد است حق شان در بازی با انگلیس خورده شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : رویاپردازی های تیم ملی دانمارک در یورو 2020 به اتمام رسید. دیشب در ومبلی انگلیس توانست 2-1 بر دانمارک پیروز شده و راهی فینال رقابت ها شود.

در این بازی ابتدا دانمارک بود که پیش افتاد ولی انگلیس روی گل به خودی سیمون کیائر توانست حساب کار را برابر کند. دقیقه 104 بازی و در وقت اضافه اول، انگلیس روی یک پنالتی مشکوک توانست گل دوم را بزند. رحیم استرلینگ در محوطه جریمه دانمارک سرنگون شد و داور هلندی در سوت خود به نشانه پنالتی دمید. ضربه هری کین را ابتدا گلر مهار کرد ولی او روی ریباند توانست کار را تمام کند.

در پایان بازی دانمارکی ها به شدت از پنالتی اعلام شده به ضررشان گلایه داشتند. امیل هویبرگ بازیکن تاتنهامی تیم ملی دانمارک به خبرنگاران گفت:« حقیقتا تصمیم داور افتضاح بود و من نمی دانم چه باید بگویم. الان حرف زدن دشوار است ولی به این تیم افتخار می کنم. بازی در این تیم و مبارزه تا آخرین ثانیه برایم افتخاری بزرگ بود. ما به داوری باختیم.»

سیمون کیائر نیز گفت:« تورنمنتی فوق العاده را پشت سر گذاشتیم ولی افسوس که پایان کار ما اینچنین بود. فوتبال همین است و گاهی یک تصمیم همه چیز را تغییر می دهد. حمایت مردم را همواره با خود داشتیم و فراتر از حد انتظارات مان جلو رفتیم.»

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ما به افتضاح داوری باختیم نه انگلیس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?