کد مطلب:  65239 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دانلود ویندوز 10و11 دیگر در روسیه امکان پذیر نیست

دانلود ویندوز 10و11 دیگر در روسیه امکان پذیر نیست

مایکروسافت دسترسی کاربران روسی برای دانلود تصاویر ویندوز 10 و 11 و همچنین دسترسی به قابلیت Media Creation Tool را مسدود کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مایکروسافت بعد از شروع جنگ اوکراین و ‌روسیه، دسترسی کاربران روسی برای دانلود تصاویر ویندوز 10 و 11 و همچنین دسترسی به قابلیت Media Creation Tool را مسدود کرده است و اخیرا نیز این شرکت اعلام‌ کرده بود که فروش همه محصولات خود را به روسیه متوقف می‌کند.

حالا مایکروسافت اعلام کرده است که به کاربران روسی اجازه دانلود و نصب ویندوز 10 و 11 را نخواهد داد. به این ترتیب، کاربران روسی هنگام دانلود این سیستم‌عامل‌ها از سایت رسمی مایکروسافت با خطای 404 مواجه خواهند شد. ‌

وب‌سایت CNews گزارش داده است که‌ این محدودیت در مورد همه کاربران روسی اعمال شده است و صرفا بستگی به یک تامین‌کننده خاص اینترنت ندارد. در چنین شرایطی به نظر می‌رسد که کاربران روسی مجبور خواهند شد از روش‌های دیگری مثل تغییر IP یا وی‌پی‌ان برای دانلود ویندوز از سایت مایکروسافت استفاده کنند.در حال حاضر، سیستم‌عامل ویندوز محبوب‌ترین سیستم‌عامل دسکتاپی دنیا با سهم 75.54 درصد است و ‌در رده‌های دوم و سوم نیز به‌ترتیب macOS با 14.98 درصد و‌ لینوکس با 2.45 درصد قرار دارند. 

: برای دریافت مشاوره درباره دانلود ویندوز 10و11 دیگر در روسیه امکان پذیر نیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دانلود ویندوز 10و11 دیگر در روسیه امکان پذیر نیست» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید