کد مطلب:  64423 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نحوه خرد کردن خیار توسط کندال جنر

نحوه خرد کردن خیار توسط کندال جنر

نحوه خرد کردن خیار توسط کندال جنر در یک برنامه تلویزیونی سوژه شبکه های اجتماعی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نحوه خیار خرد کردن کندال جنر در ریالیتی شو خانواده کارداشیان که از شبکه هولو پخش می گردد سوژه شبکه های اجتماعی شد. با آسمونی باشید تا به جزئیات این کار کندال و عکس العمل کاربران بپردازیم.

کندال جنر که یک مدل است بخاطر نحوه خرد کردن خیار در برنامه خانوادگی شان سوژه شبکه های اجتماعی شد. وی می خواهد که برای خودش یک میان وعده درست کند و وقتی تلاش می کند خیاری را خرد کند باعث تعجب مادرش هم در برنامه می شود.

کندال اما خودش می گوید که از چاقو می ترسد و کاش دوربین به کارش زوم کند. با اینکه مادرش می گوید اجازه دهد تا سرآشپز خانواده اینکار را انجام دهد اما او می خواهد خودش آنرا درست کند.

کندال جنر و مادرش در شو خانوادگی

بعضی کاربران این کار کندال را عمدی تصور کرده اند و گفته اند یعنی می خواهد بگوید من دست به سیاه و سفید نمی زنم در حالیکه خرد کردن خیار را شاهزاده ها و پرنسس ها نیز می توانند انجام دهند.

اما بسیاری هم حسرت خورده اند که خب معلوم است چنین کسی نمی تواند خیار را خرد کند زیرا او برای تمام کارهایش خدمتکار دارد و تنها پول در می آورد و می خورد و می پوشد و تفریح می کند.

خیار خردکردن کندال جنر

کندال جنر مدل معروفی است و از 14 سالگی وارد دنیای مد شد. او سال 2010 به عنوان دهمین ستاره جذاب جوان تلویزیون انتخاب شد. کندال در سال 2019 توانست 15 میلیون دلار از طریق پیج اینستاگرام خود بدست آورد که او را نفر سوم در لیست پردرآمدترین پیج های اینستاگرام می‌ کند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره نحوه خرد کردن خیار توسط کندال جنر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نحوه خرد کردن خیار توسط کندال جنر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید