کد مطلب:  63202 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خوشنام؛ سریال ماه رمضان 1401 شبکه یک

خوشنام؛ سریال ماه رمضان 1401 شبکه یک

بر اسا اعلام روابط عمومی شبکه یک سیما سرسیال خوشنام به کارگردانی علیرضا نجف زاده در ماه مبارک زمان از این شبکه پخش خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش اسمونی و به نقل از ایسنا، سریال طنزی تحت عنوان خوشنام به به نویسندگی محسن کیایی و علی کوچکی و بازنویسی فهیمه سلیمانی در ماه رمضان امسال از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در سریال خوشنام، هومن حاجی عبداللهی ایفاگر نقش شهرام شخصیت اصلی داستان و حمید لولایی هم در نقشی کاملا متفاوت ایفاگر در قامت اوسا شفیع پدر شهرام و همچنین شهره لرستانی نیز در نقش پروین مادر شهرام است. فریده سپاه منصور نیز نقش مهربان، مادربزرگ شهرام را بازی می‌کند. سحر ولد بیگی و نیلوفر رجایی فر هم به عنوان خاله‌های شهرام در این سریال حضور دارند.

از سایر بازیگران این سریال طنز شبکه یک سیما می توان به عباس جمشیدی‌فر، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، سیاوش چراغی پور و با حضور رابعه مدنی، خسرو احمدی، اکبر سنگی و دیگر بازیگران عبارتند از: مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داوود نژاد، فاطمه شکری، کریم قربانی، رضا فیاضی، شیوا خنیاگر، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا، پروین ملکی، دلارام ترکی، محسن گودرزی و مجید اکبری اشاره کرد.

همچنین احمد زالی، تهیه کننده سریال خوشنام در خصوص آخرین وضعیت تولید و ساهت این سریال گفته است: مشغول ضبط سکانس‌های باقی مانده هر قسمت برای جمع بندی اپیزودها هستیم. در خیابانی حوالی تالار وحدت و در یک رستوران از مرشد اکبر با بازی «داود حیدری» رونمایی خواهیم کرد و پس از ضبط چند سکانس باقی مانده از هر قسمت دوباره راهی باشگاه سوارکاری خواهیم شد.

در پایان لازم به ذکر است که سریال خوشنام به تهیه کنندگی احمد زالی در 30 قسمت، شب‌های ماه رمضان ساعت 22:15 روی آنتن خواهد رفت.

: برای دریافت مشاوره درباره خوشنام؛ سریال ماه رمضان 1401 شبکه یک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خوشنام؛ سریال ماه رمضان 1401 شبکه یک» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید