کد مطلب:  64538 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یکی از کارکنان شرکت دخانیات گلستان خود را به آتش کشید!

یکی از کارکنان شرکت دخانیات گلستان خود را به آتش کشید!

مدیر روابط عمومی شرکت دخانیات گلستان، خبر از خودسوزی یکی از کارکنان خود را داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، صبح امروز یکشنبه 1 خرداد، یکی از کارکنان شرکت دخانیات گلستان در ساختمان اداری این شرکت توسط بنزین دست به خود سوزی زد.

محمدجواد مقسمی، رئیس اورژانس بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گلستان اعلام کرد: «ساعت 9 و 23 دقیقه صبح امروز خبر خودسوزی یک فرد در یکی از ادارات گلستان به ما اعلام ماموریت شد که بلافاصله همکاران ما به محل موردنظر اعزام شدند.»

به گفته محمد جواد مقسمی، این فرد توسط بنزین خودسوزی کرده و مردی 50 ساله بوده است. وی دچار 60 درصد سوختگی عمیق بوده است.

وی تاکید کرد: «در حال حاضر این فرد به مرکز درمانی منتقل شده و زمان انتقال حال عمومی وی خوب بود و هوشیاری کامل داشت و تحت درمان قرار دارد.»

یوسف مهقانی، مدیر روابط عمومی شرکت دخانیات گلستان ضمن تائید خبر خودسوزی یکی از کارکنان این شرکت گفت موضوع اصلی این فرد، انتقال ایشان بوده است. با اینکه انتقال و جابجا شدن افراد و نیروها در بخش های مختلف شرکت امری عادی و طبیعیست اما فرد موردنظر حاضر به پذیرش این امر نبود.

مدیر روابط عمومی شرکت دخانیات گلستان ادامه داد: «مدیر براساس صلاح دید خود این نیرو را به کارخانه دخانیات قرق منتقل کرد و ایشان امروز مقابل اداره دخانیات با استفاده از بنزین خودسوزی کرد و در حالی که یک چاقو به دست داشت همکاران مان را تهدید کرد که اگر جلو بیایند آنها را هم به آتش می‌کشد.»

وی تاکید داشت که این فرد، بعد از حاضر شدن در شرکت سریعاً وارد بخش اداری شد و همکاران سعی در جلوگیری از اقدام او کردند اما تلاش آنها فایده ای نداشت. با اینکه همکاران از این حادثه شوکه شده بودند اما بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند.

یوسف مهقایی افزود: «خوشبختانه یکی از همکاران در همان لحظه با سرعت عمل بالا با کپسول آتش نشانی آتش را خاموش کردند از آنجایی که خیابان شهید فلاحی یک طرفه است اورژانس کمی در ترافیک معطل شده بود اما به هر حال این فرد به مرکز درمانی منتقل شد و هم اکنون تحت درمان قرار دارد.»

وی با تاکید بر اینکه این حادثه دلخراش ربطی با اخراج یا عدم دریافت حقوق نبوده، تاکید کرد که ایشان جزء نیروهای اصلی شرکت بوده است و سالیان طولانی مشغول به کار می باشد. وی انسان خوش اخلاقی است اما احتمالاً بخاطر فشار روحی و روانی قرار داشته است که دست به چنین کاری زد.

: برای دریافت مشاوره درباره یکی از کارکنان شرکت دخانیات گلستان خود را به آتش کشید! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یکی از کارکنان شرکت دخانیات گلستان خود را به آتش کشید!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید