مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64289 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران به خودزنی متهم شد

شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران به خودزنی متهم شد

شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران که به گفته خودش به علت فسادستیزی قمه خورده است، طبق تشخیص پزشک قانونی به خودزنی متهم شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران به علت خودزنی با قمه از کار برکنار شد و آقای مهدی راستگو جایگزین او شد. پزشکی قانونی گزارشی درباره جراحات وارده به سید جواد هاشمی شهردار منطقه 19 چنین نوشت: «با عنایت به شکل و الگوی جراحات و عدم آثار ضرب و جرح و صدمات دفاعی در سایر نواحی (تنه و اندام‌ها) احتمال حدوث در شرایط غیر منازعه (مانند خودزنی) قویا مطرح است.»

شهردار تهران، آقای زاکانی نیز دستور پیگیری دقیق به این موضوع را تا رسیدن به نتیجه نهایی صادر کرد. خبر جراحت سید جواد هاشمی را سخنگوی شهرداری تهران، آقای عبدالمطهر محمدخانی اعلام کرد.

سخنگوی شهرداری تهران در توئیت خود نوشت:

«سید جواد هاشمی شهردار ناحیه 3 منطقه 19 در هنگام ماموریت مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز با ضربات چاقو از ناحیه سر به شدت مجروح شد. چند روز پیش هم به ماشین وی تیراندازی شده بود. هاشمی در پاکدستی و جدیت در مقابله با فساد از مدیران شاخص شهرداری تهران است. برای سلامتی ایشان دعا کنیم. ضاربین در محله خلازیر توسط پلیس دستگیر شده‌اند. الحمدالله حال عمومی آقای هاشمی خوب است و آسیب به جمجمه ایشان وارد نشده اما 25 بخیه حاصل جراحات حمله ضاربین با قمه است. ضمناً این شهردار عزیز از رزمندگان مدافع حرم هستند.»

زاکانی، شهرداری تهران هم با انتشار توئیتی نوشت: «برای سلامت آقا سیدجواد هاشمی همکار شجاع و سربلند منطقه 19 که ناجوانمردانه با قمه به او حمله شد، دعا می‌کنم و شخصا تا پایان پیگیر مجازات عاملان خواهم بود. این حوادث عزم ما را در اجرای قانون و مبارزه با فساد استوارتر خواهد کرد.»

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران به خودزنی متهم شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران به خودزنی متهم شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید