کد مطلب: 59329 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خطرلغو، بازی‌های المپیک توکیو را همچنان تهدید می‌کند

خطرلغو، بازی‌های المپیک توکیو را همچنان تهدید می‌کند

رئیس کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو احتمال لغو این بازی‌ها را منتفی ندانست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : در فاصله تنها دو روز مانده به افتتاح رسمی مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، توشیرو موتو رئیس کمیته برگزاری این مسابقات احتمال لغو این بازی‌ها را منتفی ندانست.

با توجه به افزایش ابتلا به ویروس کرونا در ژاپن که چالش‌های فراوانی را برای برگزارکنندگان بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ایجاد کرده است تو‌شیرو موتو رئیس کمیته برگزاری مسابقات، احتمال لغو این بازی‌ها را رد نکرد.

موتو که دیروز (سه شنبه) در یک کنفرانس خبری شرکت کرده بود، در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ لغو شود؟ گفت او تعداد مبتلایان را زیر نظر دارد و در صورت لزوم با برگزارکنندگان مذاکره خواهد کرد.

موتو گفت:" ما نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که از نظر تعداد مبتلایان چه اتفاقی خواهد افتاد؛ بنابراین اگر موارد افزایش پیدا کند، با اعضای کمیته برگزاری مذاکره خواهیم کرد. "

او افزود:"ما توافق کردیم که بر اساس وضعیت ویروس کرونا مذاکرات ۵ جانبه را برگزار کنیم. در این مقطع ممکن است موارد ابتلا به ویروس کرونا افزایش یا کاهش یابد، بنابراین وقتی که موارد افزایش یابد در مورد اینکه چه باید بکنیم، فکر خواهیم کرد. "

مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰، روز جمعه این هفته بدون حضور حامیان مالی و شرکت‌های پشتیبان المپیک برگزار خواهد شد که ضربه دیگری بر این بازی‌ها محسوب می‌شود.

کووید ۱۹ در حال افزایش در توکیو است و بازی‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ که به علت شیوع کرونا یک سال به تعویق افتاد، بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  70705154-021 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «خطرلغو، بازی‌های المپیک توکیو را همچنان تهدید می‌کند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?