کد مطلب:  64053 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خرید ستاره از آسمان

خرید ستاره از آسمان

خرید ستاره از آسمان را وب سایت هایی که ادعای فروش قانونی ستاره ها را دارند انجام می دهند و مدرک خرید ستاره مورد نظر را به شما تحویل می دهند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

خرید ستاره از آسمان شاید چیز عجیبی باشد ولی چند سالی می شود که در حال انجام است و اردیبهشت ماه 1401 در شبکه های اجتماعی ایران هم عده ای ادعا می کنند که می توانند برای کاربران خود ستاره از آسمان بخرند. اما ماجرای خرید ستاره از آسمان چیست؟ در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات خبر بپردازیم.

خرید ستاره از آسمان

خرید ستاره از آسمان

وب سایت هایی وجود دارند که ادعا می کنند می توانند هر ستاره ای را که شما در آسمان بخواهید با قیمتی مناسب به نام شما زده و مدرک و مشخصات نجومی آنرا به شما برسانند تا برای مناسبت های خاص بتوانید به دوستان و .. بدهید یا برای خودتان تا ابد ثبت باشد.

اما به طور قانونی در حقیقت جایی نیست که بتوانید ستاره ها را بخرید. ستارگان توسط اتحادیه بین المللی نجوم که مقر آن در پاریس، فرانسه است، نامگذاری شده اند. ستاره ها تاکنون فقط به نام افرادی شده که آن را کشف کرده اند.

چند سالی است که بعضی از فن پیج ها برای سلبریتی های محبوب خود، ستاره ای را با نام وی خریده و سند و مشخصات آنرا بمناسبت تولد و .. در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند.

نحوه خرید ستاره در آسمان

برای خرید ستاره از آسمان چند سایت اینترنتی وجود دارد که براساس نوع ستاره ها، قیمت گذاری شده اند و با پرداخت 29 دلار، 44 دلار و یا 70 دلار می توان ستاره های معمولی، ستاره های داخل صورت های فلکی و یا ستاره های دوتایی که گفته می شود مخصوص زوج ها است را خرید. البته قیمت ها متفاوت است.

این سایت ها به شما برای خرید ستاره ها، سند هم می دهند و براساس شهری که در آن سکونت دارید نقشه ای فرستاده می شود و با یک اپلیکیشن می توانید ستاره ی نامگذاری شده ی خودتان را همیشه ببینید. اما این را مدنظر داشته باشید که این سند رسمی نیست و فقط جنبه سرگرمی دارد و مورد تایید سایت های رسمی نجوم نیستند.

به عنوان مثال در تبلیغ یکی از سایت های خرید ستاره عنوان شده است:

  • قابل مشاهده در منطقه شما
  • گواهی ثبت نام
  • نقشه ستاره
  • پوشه هدیه
  • فایل الکترونیکی گنجانده شده

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی در ایران هم مدتی است که به دنبال خرید ستاره ها هستند و عده ای دیگر هم آن را سوژه قرار داده اند. مثلا کامنت یکی از کاربران این بود که آیا سند منگوله دار می دهید؟ و دیگری نوشت کد رهگیری هم دارد؟ و ... 

 

: برای دریافت مشاوره درباره خرید ستاره از آسمان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خرید ستاره از آسمان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید