کد مطلب:  66392 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خرید حق انتشار IP‌های ارباب حلقه‌ها توسط گروه امبریسر

خرید حق انتشار IP‌های ارباب حلقه‌ها توسط گروه امبریسر

خرید حق اقتباس از داستان‌های سرزمین میانه توسط امبریسر گروپ
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، گروه امبریسر همچنان به ولخرجی‌های خود ادامه می‌دهد و در آخرین حرکت خود، توانسته است حق انتشار IP‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت را به دست آورد.

گروه امبریسر یک کمپانی سوئدی است که تا کنون توانسته است ناشرین و استودیو‌های بازی سازی مختلفی از جمله THQ Nordic، Gearbox و Saber Intractive و حق نشر سری بازی‌هایی نظیر Tomb Raider و Deus Ex را خریداری کند. حال طی آخرین بیانیه‌ای که توسط امبریسر منتشر شده است، این کمپانی توانسته است شرکت Middle-Earth Enterprises را به تصاحب خود درآورد که به واسطه آن، صاحب حقوق اقتباس و ساخت IP‌هایی از روی ارباب حلقه‌ها، هابیت و به طور کلی سرزمین میانه تالکین خواهد بود.

اگرچه این تصاحب به صورت رسمی تایید شده است، اما قیمت این خرید بنابه دلایل تجاری منتشر نشده است. در نظر داشته باشید که این خرید باعث نخواهد شد تا نوشته‌های تالکین به تصاحب گروه امبریسر در بیاید. بلکه با این تصاحب، گروه امبریسر این حق را خواهد داشت تا با اقتباس از روی آثار تالکین، بتواند فیلم، سریال، بازی‌های ویدیویی، تئاتر و نمایش‌های صحنه‌ای، مجسمه‌های فانکو پاپ و ... بسازد.

این در حالی است که علاوه بر این، گروه امبریسر توانسته است چند استودیو بازی سازی دیگر را نیز خریداری کند. استودیو‌های Tripwire، Limited Run Games و Tuxedo Labs از دیگر خرید‌های گروه امبریسر است که تاکنون تایید شده‌اند.

در انتها لازم به ذکر است که خرید‌های سرسام آور گروه امبریسر به همین موارد خلاصه نمی‌شود. این کمپانی توانسته است تا شرکت سازنده بازی‌های رومیزی ازمودی (Asmodee) را نیز خریداری کند. به همین واسطه، ممکن است بازی‌های رومیزی منتشر شده شرکت ازمودی در آینده، بیشتر از قبل به سرگذشت و روایت داستان‌های سرزمین میانه تالکین بپردازد.

: برای دریافت مشاوره درباره خرید حق انتشار IP‌های ارباب حلقه‌ها توسط گروه امبریسر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «خرید حق انتشار IP‌های ارباب حلقه‌ها توسط گروه امبریسر» در کادر زیر بنویسید :

5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید