کد مطلب: 60848 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خروج 27 دیپلمات روسیه از آمریکا

خروج 27 دیپلمات روسیه از آمریکا

سفیر روسیه در آمریکا از خروج 27 دیپلمات روس به همراه خانواده و همراهانشان تا 30 ژانویه سال آینده خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از منبع روسی ایتارتاس، آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا از خروج 27 دیپلمات روس به همراه خانواده و همراهانشان تا 30 ژانویه سال آینده و همچنین خروج همین تعداد دیگر در 30 ژوئن سال بعد خبر داد.

وی در این مورد خاطر نشان کرد: آمریکا دیپلمات‌های ما را بیرون می‌کند و گروه بزرگی از همکاران من شامل 27 نفر، در 30 ژانویه این کشور را ترک می‌کنند.

وی همچنین افزود: مشکل صدور رواید برای دیپلمات‌های روس لاینحل مانده و آمریکا با عدم ارائه روادید به همسران یا فرزندان آنها، به عمد خانواده‌ها را از هم جدا می‌کند.

در پایان وی خاطر نشان کرد: پای مذاکره هم که در میان باشد؛ آمریکایی‌ها فقط درباره موضوعات مورد علاقه خودشان حرف می‌زنند حال آنکه در تازه‌ترین گفتگوهای دوجانبه، موضوع بحث آنها سیاست تهاجمی مسکو در مرزهای غربی روسیه بوده است!

اما علت اصلی اختلاف و کشمکش میان این دو کشور مسئله اوکراین می باشد. دولت آمریکا ادعا می کند که روسیه با گردهم آوری نیرو هایش در نزدیکی مرز اوکراین به دنبال حمله نظامی به این کشور است. ادعایی که مقانات روسی آن را به کل رد کرده اند.

لازم به ذکر است که دولت روسیه در واکنس به این رفتار آمریکا و همچنین تحریم های ضد روسیه که در روز های گذشته تصویب و اجرا شده بود، استخدام و به کارگیری شهروندان غیرآمریکایی را در مکان های دیپلماتیک کشور آمریکا در خاک این کشور را ممنوع کرده است.

در نتیجه با آغاز ماه آگوست، سفارت آمریکا مسکو مجبور است با 120 نفر از پرسنل خود فعالیت خود را ادامه دهد که این رقم کمترین تعداد افراد را در 5 سال گذشته نشان می دهد.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «خروج 27 دیپلمات روسیه از آمریکا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?