کد مطلب:  65334 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافظی هدیه تهرانی از اینستاگرام

خداحافظی هدیه تهرانی از اینستاگرام

هدیه تهرانی پیج اینستاگرامش را بست و بسیاری این خداحافظی بی سروصدا را مربوط به مقابله او به احداث پتروشیمی میانکاله و انتقادات او را به متروپل ربط داده اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

هدیه تهرانی از اینستاگرام خداحافظی کرد. به گزارش آسمونی هدیه تهرانی سوپراستار سینمای ایران بدون حاشیه و بدون هیچ توضیحی از اینستاگرام خداحافظی کرد و پیج اینستاگرامش را بست.

انتقاد هدیه تهرانی به احداث پروژه میانکاله

اما یکی از فعالان خیریه که با هدیه تهرانی همکاری می‌کند درباره خبر بسته شدن پیج اینستاگرام هدیه تهرانی گفته است که خانم هدیه تهرانی به علت مشغله و فشردگی کارها به صورت موقت تنها صفحه رسمی خودشان را بستند.

هدیه تهرانی چند وقتی است که به دلیل فعالیت های خود در مقابله با احداث پتروشیمی میانکاله، مورد انتقاد بعضی از مسئولین قرار گرفته بود. وی همچنین یکی از امضا کنندگان بیانیه زنان سینماگر بر ضدتعرضات جنسی بوده که با حواشی زیادی هم روبرو شد. هدیه تهرانی بعد از فاجعه متروپل آبادان هم جزء افرادی بود که درخواست مجازات عاملان این جنایت را داشت.

حال باید دید این هنرمند مردمی که در پیج اینستاگرامش هم بسیار فعال بود چه وقت دوباره بازخواهد گشت و همینطور علت اصلی این خداحافظی بی سروصدا چه بوده است؟

: برای دریافت مشاوره درباره خداحافظی هدیه تهرانی از اینستاگرام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خداحافظی هدیه تهرانی از اینستاگرام» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید