مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65576 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمد دانشگر از هواداران استقلال خداحافظی کرد

محمد دانشگر از هواداران استقلال خداحافظی کرد

محمد دانشگر مدافع استقلال چند روز قبل در حالی که هواداران این تیم انتظار تمدید قرارداد او را داشتند، ناگهان با سپاهان قرارداد امضا کرد و راهی اصفهان شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

محمد دانشگر مدافع استقلال چند روز قبل در حالی که هواداران این تیم انتظار تمدید قرارداد او را داشتند، ناگهان با سپاهان قرارداد امضا کرد و راهی اصفهان شد. جدایی دانشگر انتقادهای زیادی را از سوی هواداران استقلال متوجه این مدافع باتجربه کرد.

به گزارش آسمونی، حالا با گذشت چند روز از جدایی دانشگر این مدافع در فضای مجازی متنی را منتشر کرده و به این شکل از هواداران استقلال خداحافظی کرده است.

دانشگر در صفحه شخصی خود نوشته است: «آدمی که بخواهد برود، داد نمی‌زند که من دارم می‌روم. آدمی که رفتنش را داد می‌زند، داد می‌زند که نگذارند برود. من رفتم به هزار و یک دلیل و هزاران حرف شنیدم. ایرادی نیست، چون از خودی شنیدم.»
او ادامه داد:«روی دستانم نوشتم تاج که تا ابد فراموش نکنم کجا بودم و فراموش نمی‌کنم اما این رفتن را گردن کسی نمی‌اندازم چون در مرامم نیست. فقط یک جمله که در این 5، 6 سال رفتارهایی دیدم که شاید یکروز آنها را به شما گفتم و حق را به من دادید..»
جمله پایانی دانشگر درباره شادی گل های معروفش است که قول جالبی به هواداران می‌دهد:«دوست‌تان دارم، پیام هایتان را دیدم و شنیدم و قول می‌دهم شادی بعد از گل‌هایم را که از من با پیراهن استقلال دیدید دیگر نمی‌بینید. یا علی.»

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره محمد دانشگر از هواداران استقلال خداحافظی کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «محمد دانشگر از هواداران استقلال خداحافظی کرد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید