کد مطلب:  63014  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافظی شهاب حسینی از بازیگری

خداحافظی شهاب حسینی از بازیگری

شهاب حسینی در ویدیو بیست دقیقه ای با مخاطبین خود در قالب نامه ای شفاهی سخنانی گفت و از کارهای سینمایی فعلی خداحافظی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شهاب حسینی بازیگر معروف سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی اظهار کرد که دیگر در فیلم های سینمایی که باب طبع او نیستند و در کارشان صداقت ندارند بازی نخواهد کرد. بسیاری بر این باورند که این هنرمند را تا مدتها در فیلم و سریال ها نخواهیم دید. در ادامه آسمونی به ویدیو خداحافظی او پرداخته که می بینید.

ویدیو شهاب حسینی

شهاب حسینی با انتشار ویدیو 20 دقیقه ای و نامه ای در دستش از سینمای کنونی کشور گفت و به مخاطبین خود و حتی به دشمنانش هم مطالبی را عنوان کرد. وی گفت که در مرز پنجاه سالگی قصد دارد روندی دیگر را در زندگی کاری خود پیش بگیرد و از همکارانش خواست که او را از حضور در پروژه‌ های خود معاف کنند.

شهاب حسینی خطاب به همکارانش گفت: "در مرز 50 سالگی خود را در بسیاری از اموری که می‌ بایست به آن‌ها می‌ پرداختم و زمانش را صرف سینما کردم به شدت خود را جامانده از قافله می‌ بینم. بنابراین مشتاقم ادامه مسیر را با یافته های خود در قالب نوشتار، کارگردانی و بازیگری جاری و اجرا کنم و اساسا دیگر علاقه چندانی به حضور در پروژه‌ های دیگران ندارم، مگر اینکه معنای این سروده زیبا در پیشنهاد همکاری ایشان متجلی باشد. «حیلت رها کن عاشقا/ دیوانه شو دیوانه شو/ واندر در دل آتش درآ/ پروانه شو پروانه شو....»

شهاب حسینی پس از ماجرای داوری در جشنواره فجر و انصراف عده ای از بازیگران و کارگردانان از شرکت در جشنواره، دلخور شده بود و سرانجام وی با انتشار این ویدیوی 20 دقیقه ای تا حدودی منظور خود را رساند. حال باید دید آیا دیگر شاهد بازی های درخشان وی در فیلم هایی چون سوپر استار، درباره الی، جدایی نادر از سیمین، حوض نقاشی و ..... نخواهیم بود؟

 

: برای دریافت مشاوره درباره خداحافظی شهاب حسینی از بازیگری فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «خداحافظی شهاب حسینی از بازیگری» در کادر زیر بنویسید :

6 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید