کد مطلب:  59494 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافطی جادوگر تیم ملی والیبال ایران

خداحافطی جادوگر تیم ملی والیبال ایران

کاپیتان تیم ملی والیبال با انتشار پستی در فضای مجازی به صورت غیرمستقیم از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پس از ناکامی عجیب تیم ملی والیبال ایران در مسابقات المپیک توکیو زمزمه هایی از خداحافظی با تجربه‌های تیم به گوش می رسید. تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن از صعود به مرحله یک چهارم نهایی والیبال المپیک بازماند تا سرو قامتان ایران در این رقابت‌ها همانند مسابقات لیگ جهانی والیبال ناکام باشند. این درحالی است که دوره قبلی المپیک که در ریو برزیل برگزار شد؛ تیم ملی والیبال ایران پنجم شده بود. 

سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با انتشار پستی در صفحه ی اینستاگرام خود به صورت رسمی اعلام کرد که از تیم ملی والیبال ایران خداحافظی کرده است. در این پست آمده: 

 

"خیلی تلاش کردم‌ که تو پایان قصه، بتونم زیر این پست حرفای دلمو بزنم ولی انقد زیاد بود که شاید کسی حوصله نمی‌کرد بخونه. این صفحه تنها جایی هستش که تا الان توش حرفام‌ زده شده و خواهد شد. قطعا به احترام همه دوستداران والیبال و بنده‌ی حقیر، در اولین فرصت، سوالای همه رو جواب خواهم داد و حتما سعی خواهم‌ کرد که مثل همیشه کاملا شفاف و واضح صحبت کنم. البته بیش‌ترش در جهت قدردانی از زحمات علاقه‌مندانی خواهد بود که تو این چند سال فعالیت ورزشیم لطفشون شامل حالم بوده. هر چند دوست داشتم که تو سکوت از والیبال خداحافظی کنم ولی خوب، زمان خوبیه واسه صحبت. به‌زودی می‌بینمتون"

 

خداحافطی جادوگر تیم ملی والیبال ایران
خداحافطی جادوگر تیم ملی والیبال ایران

 

: برای دریافت مشاوره درباره خداحافطی جادوگر تیم ملی والیبال ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خداحافطی جادوگر تیم ملی والیبال ایران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید