کد مطلب:  65474 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافظی دروازه‌بان فوتسال ایران از تیم ملی

خداحافظی دروازه‌بان فوتسال ایران از تیم ملی

علیرضا صمیمی که از سال 2008 در تیم ملی فوتسال کشورمان حضور داشت، با انتشار پستی در صفحه خود در اینستاگرام از رده ملی خداحافظی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

علیرضا صمیمی که از سال 2008 در تیم ملی فوتسال کشورمان حضور داشت، با انتشار پستی در صفحه خود در اینستاگرام از رده ملی خداحافظی کرد.

به گزارش آسمونی، او که هم‌اکنون در تیم مس سونگون بازی می‌کند، با تیم ملی توانسته بود یک سومی جهان و 2 قهرمانی آسیا را تجربه کند. صمیمی در رده باشگاهی برای تیم‌های علم و ادب مشهد، صدرا شیراز، ملی حفاری اهواز، گیتی‌پسند اصفهان، دبیری تبریز و مس سونگون ورزقان به میدان رفته و توانسته با تیم‌های خود افتخارات باشگاهی زیادی نیز بدست آورد.

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال این گلر با سابقه را برای مسابقات مقدماتی جام ملت‌های فوتسال آسیا دعوت نکرد.

در متن خداحافظی صمیمی آمده است:

از روزی که فوتسال را به عنوان یک شغل و عشق انتخاب کردم برای نوشتن چنین متنی اندکی استرس و نگرانی داشتم اما مثل همه اهالی ورزش برای آن آماده شدم.

من علیرضا صمیمی فرزند ایران زمین با حضور در لباس مقدس تیم ملی ایران به آرزوهای خود در زمینه‌های مختلف رسیدم. وقتی سه دوره جام جهانی را تجربه کردم، وقتی نامم در میان هفت گلر برتر دنیا ثبت شد در پیشگاه الهی سجده کردم.

در این سال‌ها که بیش از 130 بازی ملی را پشت سر گذاشتم مدیون لطف و محبت مردم، مربیان، همبازیان و اهالی ورزش قرار گرفتم. اکنون که تصمیم به خداحافظی از تیم ملی کشورم را گرفته‌ام مانند هر ملی پوشی اندوهگین هستم اما می‌دانستم من باید روزی این تصمیم سخت را بگیرم.

اکنون زمانش رسیده و باید بروم اما در این میان قدردان همه شما عزیزانی هستم که همیشه حامی من بودید. از خانواده‌ام بابت همه تلخی‌ها و شیرینی‌های این سال‌ها سپاسگزارم. در سالروز تولدم این تصمیم سخت را گرفته‌ام. مردم شریف ایران، بزرگان و عزیزان و بوشهری‌های بزرگوار امیدوارم من را حلال را کنید.
علی رضا صمیمی فرزند ایران زمین

: برای دریافت مشاوره درباره خداحافظی دروازه‌بان فوتسال ایران از تیم ملی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «خداحافظی دروازه‌بان فوتسال ایران از تیم ملی» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید