کد مطلب:  66957 
4 نظر
4 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافظی جرارد پیکه

خداحافظی جرارد پیکه

جرارد پیکه آخرین بازی خود را در نیوکمپ برای بارسا انجام داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جرارد پیکه که با انتشار ویدئویی، جدایی‌اش از بارسلونا را اعلام کرده بود، آخرین بازی خود را انجام داد. در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات خبر بپردازیم و تصاویر آخرین بازی وی را هم ببینید. جرارد پیکه با انتشار ویدئویی از ابتدای دوران کودکی‌اش تا کنون، در پیامی نوشت که به این نتیجه رسیدم که زمان خداحافظی است. من همیشه گفته‌ام که بعد از بارسلونا در تیم دیگری نخواهم بود.

جرارد پیکه آخرین بازی خود را روز شنبه 5 نوامبر 2022 مقابل آلمریا در نیوکمپ انجام داد.

اشک جرارد پیکه در آخرین بازی

جرارد پیکه پس از پایان بازی بارسلونا و آلمریا که با نتیجه 2 بر 0 پیروز میدان شد، ابتدا در نیوکمپ دور افتخار زد و بعد هم برای هوادرانش حرف زد. وی اما ناگهان بغضش شکست و گریه کرد و بسیاری از هواداران هم اشک ریختند.

جرارد پیکه گفت:

از هم‌تیمی‌هایم تشکر می‌کنم و همه کسانی که در باشگاه به من کمک کردند و از شما هواداران به خاطر همه این سال‌ها ممنونم. در زندگی گاهی باید به خاطر عشق و علاقه رها کرد و رفت.

جرارد پیکه دوران سختی را می‌گذراند. او پس از مسائل حاشیه‌ای‌ درباره زندگی شخصی او با شکیرا، محبوبیت قبلی خود را از دست داده است. از خیانت به شکیرا گرفته تا روابطش با زنی دیگر و مشکلات حضانت فرزندانش و شاید مسائل پنهان دیگری هم وجود داشت که باعث شد پیکه خداحافظی را ترجیح دهد.

جرارد پیکه در نیوکمپ هم شرایط خوبی نداشت و مشکلاتی داشته است. دستمزد پیکه حدود 80 میلیون یورو تا پایان قراردادش مانده که وی از دریافت 30 میلیون یورو خودداری کرد و 50 میلیون یورو را خواهد گرفت.

نظر خود را درباره «خداحافظی جرارد پیکه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید