کد مطلب:  16706  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافظی تلخ برای والیبال جهان

خداحافظی تلخ برای والیبال جهان

به گزارش آسمونی به نقل از "ورزش سه"، نتایج باورنکردنی و دور از انتظار روسیه در لیگ جهانی 2015 این تیم را به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از "ورزش سه"، نتایج باورنکردنی و دور از انتظار روسیه در لیگ جهانی 2015 این تیم را به بدترین روزهای والیبالی خود رساند به طوریکه در مجموع لیگ جهانی تنها یک برد آن هم مقابل ایران در آخرین بازی کسب کرد تا نگرانی ها در مورد این تیم بیشتر از همیشه شود. فدراسیون والیبال روسیه فورا آلکنو را جایگزین ورونکوف کرد تا او یک بار دیگر سکان هدایت تیم ملی را در دست بگیرد. او در اولین اقدام سرگی تتیوخین 42 ساله را به تیم ملی بازگرداند تا با کمک این دریافت کننده روسیه را از نو بسازند.

01099385
01099385


حاصل این تغییرات درخشش در جام جهانی و کسب سهمیه المپیک در مسابقات انتخابی اروپا بود که تتیوخین تمام انتظاراتی را که از او می رفت را برآورده کرد، حتی بیشتر. این والیبالیست مسن روس که همچنان به عنوان یکی از بهترین ها است بالاخره اعلام کرد بعد از المپیک از تیم ملی خداحافظی خواهد کرد و در رده باشگاهی به والیبال خود ادامه می دهد.


نکته جالب در مورد تتیوخین افتخارات منحصر به فرد او در المپیک است. تتیوخین با تیم ملی روسیه 4 مدال بازی‌های المپیک (1 طلا,1 نقره و 2 برنز)و 1 نقره‌ی قهرمانی جهان را کسب کرده است.همچنین او 3 مدال جام جهانی (2 طلا و 1 نقره) و 5 مدال قهرمانی اروپا (3 نقره و 2 برنز) را در کارنامه‌ی خود دارد.رکورد خیره‌کننده‌ی او به لیگ جهانی و کسب 10 مدال (1 طلا,3 نقره و 6 برنز) برمی‌گردد.


این بازیکن با این کوله بار افتخارات گفته است از والیبال ملی خداحافظی می کند و این برای والیبال جهان یعنی اتفاق تلخ.

منبع:Varzesh3.com

 

: برای دریافت مشاوره درباره خداحافظی تلخ برای والیبال جهان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «خداحافظی تلخ برای والیبال جهان» در کادر زیر بنویسید :

5 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید