مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  66364 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خداحافظی تام هالند از شبکه های اجتماعی

خداحافظی تام هالند از شبکه های اجتماعی

تام هالند پس از اینکه از شبکه های اجتماعی خارج شد بازتاب زیادی در این شبکه ها داشت و کارشناسان عنوان کردند باید فکری برای سلامت روان جامعه اندیشید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تام هالند (Tom Holland) از شبکه های اجتماعی خداحافظی کرد و خارج شد. به گزارش آسمونی چند روزی می شود که تام هالند با وجود میلیون ها دنبال کننده تصمیم به ترک شبکه های اجتماعی شده و این کار وی بازتاب زیادی داشته است.

خداحافظی تام هالند از شبکه های اجتماعی

تام هالند با بیش از 67 میلیون فالوور در اینستاگرام در یک ویدئو ابراز نگرانی کرد که سلامت روان او در خطر بوده است و تصمیم به ترک شبکه های اجتماعی کرده است. وی گفت که اینستاگرام و توئیتر بیش از حد تحریک کننده و طاقت فرسا است و وقتی مطالبی را به صورت آنلاین در مورد خودم می خوانم روی من تاثیر می گذارد و گیر می کنم. وی اضافه کرد که تصمیم گرفتم یک قدم به عقب برگردم و اپلیکیشن آنها را حذف کنم.

تام هالند با بازی در فیلم مرد عنکبوتی به شهرت رسید. وی و بسیاری دیگر از بازیگران آمریکایی، اروپایی و آسیایی بخاطر ابراز نظرهای غیرکارشناسی کاربران در مورد آنها از شبکه های اجتماعی فاصله گرفته و یا خارج شدند.

در کره جنوبی هم بعضی از سلبرتی ها بخاطر همین اتفاقات دست به خودکشی زدند و در ژاپن هم کارشناسان پس از افسردگی شدید و خودکشی هنرمندان شان طی سالهای اخیر در این رابطه ابراز نگرانی کرده بودند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره خداحافظی تام هالند از شبکه های اجتماعی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خداحافظی تام هالند از شبکه های اجتماعی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید