کد مطلب:  612 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 14 دقیقه
خبر : همه چیز درباره پایتخت 4

خبر : همه چیز درباره پایتخت 4

آسمونی مطلبی از پایتخت 4 برای شما دوستان در سایت قرار داده تا بدانید که بازیگران این  سریال پرطرفدار در چه...
زمان مطالعه: 14 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

آسمونی مطلبی از پایتخت 4 برای شما دوستان در سایت قرار داده تا بدانید که بازیگران این  سریال پرطرفدار در چه حالی هستند !

 

محسن تنابنده ,عکس محسن تنابنده ,محسن تنابنده 93 ,مصاحبه با محسن تنابنده ,سریال پایتخت 4, ساخت پایتخت 4
محسن تنابنده ,عکس محسن تنابنده ,محسن تنابنده 93 ,مصاحبه با محسن تنابنده ,سریال پایتخت 4, ساخت پایتخت 4

خیلی از طرفداران سریال پایتخت میخواهند بدانند آیا سری چهارم این مجموعه ساخته خواهد شد یا نه ؟ که در این مقاله مصاحبه ایی رو با محسن تنابنده انجام دادیم که متن کامل آن به شرح زیر است

پایتخت 3 برای سومین بار پربیننده ترین سریال نوروزی شد؛ سریالی روستایی که کار خود را با چند بازیگر تئاتری شروع کرد اما خیلی زود توانست جای خود را میان مردم باز کند. محسن تنابنده نقش بسیاری در این موفقیت دارد. او که فیلمنامه این سریال را نوشته، وظیفه انتخاب بازیگران را هم برعهده داشته است.علاوه بر این نقی معمولی را تبدیل به یکی از ماندگارترین شخصیت های تلویزیونی کرد. به همین بهانه با او گفتگویی کردیم. او از رمز موفقیت پایتخت و تغییراتی که به مانا بودن این سریال کمک کرد گفت تا سختی که برای کم کردن وزن خود و کشتی گیر شدن کشیده است.

شخصیت های سریال پایتخت به خصوص کاراکتر نقی در سری سوم این سریال تغییرات بسیاری داشتند. این بار نقی حسود شده بود و اصرار داشت به قول خودش «هد فامیل» باشد. این تغییرات از کجا می آید؟

اگر این تغییرات به وجود نمی آمد، کسی آن را تماشا نمی کرد. پایتخت 2 هم با سری اول آن تفاوت داشت.

اما تغییرات سری سوم سریال نسبت به سری قبل خیلی بیشتر بود.یعنی معتقدید پایتخت 2 نسبت به پایتخت 1 مخاطبان کمتری داشته و شما برای اینکه در سری سوم سریال بتوانید ریزش مخاطب را جبران کنید، این تغییرات عمده را در کاراکترها ایجاد کردید. – شاکله کاراکترها تغییر چندانی نکرده. مهمترین تفاوت هر سری «پایتخت» موقعیت های متفاوت است که کاراکترها در آن قرار می گیرند. این موقعیت ها هستند که شخصیت های سریال را به لحاظ روحی، روانی و اخلاقی دچار تغییر می کند. موقعیت شغلی ارسطو تغییر کرده، بنابراین انگلیسی صحبت می کند، خوش تیپ تر شده و یک همسر خارجی پیدا کرده است. نقی شکست بزرگی در زندگی خورده، خانه اش را از دست می دهد بنابراین دیگر اعتماد به نفس ندارد. بد اخلاق و حساس تر شده است. حتی آنقدر فشار به او آمده که موهایش سفید شده و مجبور است آنها را رنگ کند. بقیه شخصیت ها هم به همین منوال تغییر پیدا کردند.

درباره الزام به وجود آمدن تغییرات گفتید اما این تغییرات چطور به ذهن تان رسید؟ در سری سوم پایتخت کاراکترهایی مثل اوس موسی به قصه اضافه شدند و با اینکه حذف شدنشان لطمه ای به قصه نمی زد تا پایان ماندند. – تغییراتی که در شخصیت قصه هایم به وجود می آورم را از اتفاقاتی که در پیرامونم افتاده، می گیرم. بعد از پایتخت 2 تصادفی برای بچه ها اتفاق افتاد و دوتا از آنها با وضعیت اسفناکی به دفتر کار می آمدند. پلاتین در پایشان بود و با عصا راه می رفتند. تماشای آنها در عین دردناک بودن خنده دار هم بود. به این فکر می کردم اگر یک شب موقع کار، دزد به دفتر بیاید چه کارت می کنند. خیلی خنده دار است که همه می توانند فرار کنند اما آنها تا به خودشان بجنبند، یک عصا را از یک جا و عصای دیگر را از جای دیگر پیدا کنند، دزد همه چیز را جمع کرده و برده. شخصیت اوس موسی از همین جا شکل گرفت. دو دست او در گچ است و طبیعتا وقتی آدم دست نداشته باشد حتی برای رفتن به دستشویی محتاج دیگران می شود.

تغییر وضعیت زندگی شخصیت های قصه، طوری بود که باید رفتار آنها هم تغییر می کرد.

– بله. تغییر رفتار آنها به شکل جدید قصه و پیشبرد آن کمک می کرد. کاراکترها را باید در موقعیت هایی که در آنها قرار می گیرند، سنجید. مثلا نقی در مسابقه کشتی شکست خورده، ساختمانی هم که سال ها برایش زحمت کشیده ریخته است. وضعیت خوبی ندارد. برای آدمی که در چنین موقعیتی قرار گرفته، نصیحت تعبیر دیگری دارد. برای من فیلمنامه یک جورهایی ریاضی است.

ریاضی که از آن می گویید کاملا عیان است. در سری آخر سریال بیشتر از آنکه دیالوگ ها قصه را پیش ببرند، موقعیت ها و رفتارها این کار را می کنند. – پایتخت در هر سری یک استراتژی متفاوتی داشته است. تنها اشتراک آنها با یکدیگر قصه محور بودنشان است. بنابراین در چنین سریالی نویسنده باید موقعیت زمانی و همینطور شرایط جامعه را در نظر بگیرد. یعنی یک جورهایی نیاز به سیاست و تیزهوشی دارد. درباره پایتخت 3 این برایمان مهم بود که قصه شوخ طبعانه تر و شیرین تر از سری های قبل باشد.

محسن تنابنده ,عکس محسن تنابنده ,محسن تنابنده 93 ,مصاحبه با محسن تنابنده ,سریال پایتخت 4, ساخت پایتخت 4
محسن تنابنده ,عکس محسن تنابنده ,محسن تنابنده 93 ,مصاحبه با محسن تنابنده ,سریال پایتخت 4, ساخت پایتخت 4

چطور به این نتیجه رسیدید؟ بازخوردهایی که از پایتخت 2 گرفتید نشان داد مخاطب نیاز بیشتری به شیرین تر بودن کار دارد؟

– نه، می خواستیم مدل های مختلف را تجربه کنیم. فکر کردیم شاید این شکل کار بیشتر به درد جامعه امروز می خورد و الحق و الانصاف خیلی هم به درد خورد. یک جاهایی شخصیت بر قصه می چربد. شخصیت خوب و محکم مثل یک زمین حاصلخیز است که در آن می توانی یک سال یک بذری بپاشی و برداشت کنی و سال دیگر بذر دیگر را امتحان کنی اما اگر این زمین شوره زار باشد سریال در همان قسمت یک عقیم می شود و همانطور هم می ماند.

در سریال نوروزی برداشت محصولی که می گویید سریع تر از هر زمان دیگری امکانپذیر است. بازخوردها بلافاصله بعد از ساخت سریال دیده می شود. می توان گفت این تغییر جهت دادن ها در ساخت هر سری از پایتخت یک جورهایی محک زدن خودتان برای سنجش توانایی هایتان است؟ – نویسنده محکوم به تغییر جهت دادن است. اگر بخواهید اثری خلق کنید که مانا باشد باید در کارتان تغییر جهت دهید. جالب اینجاست که در ساخت سری دوم پایتخت همه مخالف بودند. می گفتند هیچ کاری وجود ندارد که سری دوم آن هم به اندازه سری اول بیننده داشته باشد اما ما ساختیم و موفق بود.

با موفقیت پایتخت 2 این تفکر از بین رفت و همه با ساخت سری سوم آن موافق بودند؟

– اتفاقا در سری سوم همه با ما دشمن شده بودند. می گفتند ما خیر شما را می خواهیم. این کار را نکنید. البته پایتخت 3 را 12 دی کلید زدیم و فرصت زیادی نداشتیم و همه می گفتند اگر شروع کنید با کله می خورید زمین. فقط سه نفر با ساخت پایتخت 3 موافق بودند، من، سیروس مقدم و الهام غفوری. حتی بازیگرها هم مخالف بودند ولی ما ساختیم و شد. من خیلی از بازیگرها ممنونم که آنقدر بزرگوار بودند که به من اعتماد کردند. خدا می داند کی من اینها را می برم ته چاه!

جا برای این تغییرات آنقدر هست که پایتخت در سال های آینده هم ادامه داشته باشد؟

– پایتخت تا 1000 هم می تواند ساخته شود. به دلیل استحکام و قوام شخصیت ها هیچ محدودیتی وجود ندارد اما نمی دانم سال آینده چه اتفاقی می افتد.

سیروس مقدم آنقدر کارگردان معتبر و برندی بود که می توانست از بازیگران معروف و محبوبی در کارش استفاده کند. در مرحله انتخاب بازیگر چطور به این کَست رسیدید؟ – من قبل از پایتخت چند همکاری با سیروس مقدم داشتم که آخرین همکاریمان در سمت کارگردان و نویسنده، سریال «چاردیواری» پربیننده ترین سریال نوروزی شد. در طی این سال ها آرام آرام سلیقه هایمان به هم نزدیک شد و در مورد «پایتخت» به این نتیجه رسیدیم که قصه از هر چیزی مهمتر است. البته منظورم این نیست که بازیگر مهم نیست.

اگر بازیگر باتجربه و مستعد داشته باشی با قصه خوب خیلی کارها می توان کرد. مثل فیلم سینمایی طلا و مس که دو بازیگر غیرچهره داشت اما آنقدر قصه خوب بود که فیلم پرمخاطبی شد. از طرفی باورپذیری قصه برایمان خیلی مهم بود و اگر از بازیگرانی که مردم آنها را می شناختند استفاده می کردیم، مخاطب، شهرستانی بودن آنها را باور نمی کرد. مسلط بودن این بازیگران بر لهجه هم اهمیت زیادی داشت.

محسن تنابنده ,عکس محسن تنابنده ,محسن تنابنده 93 ,مصاحبه با محسن تنابنده ,سریال پایتخت 4, ساخت پایتخت 4
محسن تنابنده ,عکس محسن تنابنده ,محسن تنابنده 93 ,مصاحبه با محسن تنابنده ,سریال پایتخت 4, ساخت پایتخت 4

یعنی از بازیگران برای لهجه تست گرفتید؟

– نه، به هرحال من کستینگ و بازیگردانی را برعهده داشتم. قصه را هم خودم نوشته بودم. بنابراین آنقدر از بازیگران شناخت داشتم که بدانم چه کسی از عهده این کار برمی آید. وقتی بازیگران مورد نظر انتخابی ام را با سیروس مقدم در میان گذاشتم، او خیلی استقبال کرد. در حالی که شاید کارگردانان دیگر چنین ریسکی نمی کردند و ترجیح می دادند از بازیگران مطرح تری استفاده کنند به خصوص آنکه در آن زمان بازیگران اکثر سریال ها ستاره بودند.

حتی این رقابت در حضور بازیگران ستاره برای مدیر شبکه ها هم جدی شده بود. حالا در کنار نداشتن بازیگر چهره این را هم در نظر بگیرید که قصه ما حالت روستایی داشت. یعنی ریسک اندر ریسک شده بود! ولی در نهایت اعتمادی که مدیر شبکه یک به ما کرد و تلاشی که بچه های گروه کردند جواب همه ریسک ها و نگرانی ها را داد. در عمل دیدیم که شاید گستاخانه و بی پروا پیش رفتیم اما خیلی هم فکرمان پرت و پلا نبود.

کمی درباره سکانس های کشتی بگویید. می توان گفت برای اولین بار بود که سکانس های اینچنین جدی گرفته می شود. – باورپذیر بودن این سکانس ها بیشتر از هر چیز برای ما اهمیت داشت. می شد با حجم و هزینه کمتر این سکانس ها را جمع کرد. اگر قرار بود همان نقی قبل را تکرار کنم بازی کردن در آن نقش برایم جالب نبود اما نقش نقی برایم چالش برانگیز است. برای بازی در سری سوم پایتخت وزن کم کردم و زیر نظر کشتی گیران حرفه ای فنون کشتی را یاد گرفتم.

نگذاشتم حتی یک فریم را بدلکار بازی کند. البته مشاور اصلی کشتی مجید خدایی بود. کشتی گیرهای باسابقه بسیاری به ما برای این سکانس ها کمک کردند، رسول خادم، رضا لایق، قاسم رضایی و … می توانم بگویم ورزشکارها خیلی پیوسته تر و منسجم تر به پایتخت کمک کردند تا سینمایی ها و بچه های تلویزیون.

——————————————————————————-

کاربران عزیز فدایی دارین !! توجه کنید

اخبار و عکس های سریال پایتخت 4 در همین صفحه آپدیت خواهد شد

——————————————————————————-

 

خلاصه داستان سریال پایتخت 4

18 فروردین 94 : محسن تنابنده سرپرست نویسندگان سریال پایتخت 4 در این مورد داستان سریال گفت :

مهران احمدی بدلیل اینکه مشغول بازی در فیلم خانم نرگس آبیار است نمیتواند در سریال پایتخت 4 حضور داشته باشد، بر این اساس نبود وی در سری چهارم «پایتخت» طی یک توافق جمعی صورت گرفت و به این نتیجه رسیدیم که او نمیتواند هر دو کار را همزمان باهم داشته باشد. محسن تنابنده در پاسخ به اینکه با حذف شخصیت بهبود در پایتخت 4 تکلیف قولی که به بیژن (پسری که به سوال‌ های معلمش جواب‌ های نادرستی داده بود و این معلم پس از چند سال فیلم او را در فضای مجازی پخش کرد) برای ایفای نقش پسر بهبود داده چه می‌شود ؟ گفت: باید ببینیم چه پیش می‌آید. اکنون مشغول نگارش سریال پایتخت 4 هستیم تا بتوانیم کار را به پخش برسانیم. با توجه به پخش پایتخت 4 در ماه رمضان امسال، کارمان خیلی سخت شده است و تایم زیادی برای تولید نداریم. در مورد ماهیت اصلی قصه ی پایتخت 4 با توحه به اینکه سریال در حال نگارش است با گذشت زمان در ادامه مطلب در جریان قرار خواهید گرفت

عوامل سریال عبارتند از: سرپرست نویسندگان و بازیگردان: محسن تنابنده، نویسنده: خشایار الوند، مدیر تصویربرداری: امیر معقولی، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی: علیرضا نجف زاده، طراح گریم: مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس: آرزو غفوری، دستیار اول کارگردان: صالح غربی جوان، برنامه ریز: فهیمه کمالی، تدوین خشایار موحدیان، مدیر تولید: محمود اتحادی، مدیر تدارکات: آرش صالحی و… .

زمان پخش سریال پایتخت 4

همانطور که اطلاع دارید این سریال در ماه رمضان سال 94 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. الهام غفوری تهیه‌ کننده این سریال گفت : سری چهارم سریال پایتخت در 26 قسمت ساخته می ‌شود و عوامل مرحله پیش تولید آن را از ابتدای سال 94 شروع کرده‌ اند.

عکس های بازیگران سریال پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

عکس احمد مهران فر

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

یک اتفاق جالب در مورد سارا و نیکای پایتخت

 احمد مهرانفر بازیگر سریال پایتخت 4 در صفحه شخصی خودش

در اینستاگرام گفته :  «به دلیل سفر «سارا و نیکا»

به خارج از ایران، برای ساخت سری چهارم سریال پایتخت

به دوقلو دختر همسان حدود سن 12-10 نیازمندیم…»

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

کارگردان و بازیگران سریال پایتخت 4 در شهر شیرگاه

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

گریم بازیگران سریال پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

ارسطو و نقی معمولی در چین !

فیلمبرداری سریال پایتخت 4 در کشور چین شروع شد

از جمع بازیگران اصلی تا امروز احمد مهرانفر و ژانگ منگ هان (چوچانگ)

تا امروز در چین جلوی دوربین سیروس مقدم رفتند و گروه تا یک هفته دیگر

در پکن کار خواهند داشت. تصویربرداری 

سریال پایتخت 4 از اوایل اردیبهشت ماه 94 در مازندران ادامه پیدا خواهد کرد.

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

عکس یادگاری محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی در چین

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

ارسطو در چین

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

احمد مهرانفر در مورد عکس بالا گفته :

 تو خیابونای پکن که می چرخم می بینم از ماشینای بی کیفیت چینی که این روزا تو خیابونای تهران و شهرای دیگه ی کشورم زیاد دیده می شه و روز به روز هم بیشتر می شه خبری نیست.اینجا اکثر ماشینایی که سوار می شن ماشینای روز و باکیفیت اروپایی و ژاپنی و کره ایی هستن،ماشینای چینی هم زیادن امااونام ماشینای با کیفیتی هستن که کاملاًبا نمونه های خارجی قابل رقابتن… براستی چرا از اون ماشیناو جنسای بی کیفیت تو کشور من زیاده ولی اینجا نیست یا اگه هست خیلی کمه؟

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

اخ اخ اخ اخ عجب جایی اومدیم

عکس سلفی ارسطو و راحله در پایتخت 4 روی دیوار بزرگ چین

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت: نگارش 7 قسمت از پایتخت 4 تمام شد.

نویسنده سریال پایتخت 4 نیز در این باره گفت: هفته آینده اولین سکانس سریال در داخل کشور، در شمال کلید خواهد خورد. وی افزود: هم اکنون سناریو برای 7 قسمت این سریال به پایان رسیده است و به احتمال قوی سکانس شروع این فیلم در شمال آغاز می شود. بیشتر صحنه و فضای سریال در شمال کشور می گذرد.وی در ارتباط با حضور بیژن «شیب بام» گفت: کاراکترهای گوناگونی در فیلمنامه وجود دارد که سیروس مقدم و محسن تنابنده باید ببینند از حضور وی در این فیلم چگونه استفاده کنند یا اصلا شرایط برای بازی بیژن با چنین وضعیت روحی که دارد، مناسب تلقی می شود؟

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

احمد مهران فر بازیگر پایتخت 4 در چین

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

داستان و عکس های بازیگران سریال پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

چون سریال پایتخت 4 قرار است در ماه رمضان پخش شود

قصه آن هم در همین ماه اتفاق می‌افتد و خانواده نقی به

دلیل روزه ‌داری به سفر نمی ‌روند و همه ماجراهای قصه در شمال رخ می‌ دهد

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

داستان و عکس های بازیگران سریال پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

تمام بازیگران این سریال در شیرگاه در حال بازی این سریال هستند – اردیبهشت 94 این طور که مشخص است ارسطو (پسر خاله نقی معمولی) یکی از پرسرو صداترین کاراکتر‌ های پایتخت 4 است. ارسطو که در سری سوم پس از دردسرهای فراوان با چوچانگ ازدواج کرد در سری چهارم به چین می‌رود و در مسیری مستند گونه به نحوی به معرفی چین می‌پردازد. ارسطو یکی از کاراکتر های اصلی این مجموعه است که ابتدای سری اول حضور پررنگی در قصه داشته است.

در دو سری اول، بخش قابل توجهی از زمان سریال به ماجرای خواستگاری های ارسطو اختصاص داشت و سرانجام در سری سوم از همسر چینی او رونمایی شد اما حالا در قسمت در چهارم مجموعه قرار است بحث پدرشدن ارسطو مطرح شود.در حال حاضر تمام بازیگران این سریال در شیرگاه در حال بازی این سریال هستند.این طور که مشخص است ارسطو (پسر خاله نقی معمولی) یکی از پرسرو صداترین کاراکتر‌های پایتخت 4 است. ارسطو که در سری سوم پس از دردسر های فراوان با چوچانگ ازدواج کرد در سری چهارم به چین می‌رود و در مسیری مستند گونه به نحوی به معرفی چین می‌ پردازد. ارسطو یکی از کاراکتر های اصلی این مجموعه است که ابتدای سری اول حضور پررنگی در قصه داشته است. در دو سری اول، بخش قابل توجهی از زمان سریال به ماجرای خواستگاری های ارسطو اختصاص داشت و سرانجام در سری سوم از همسر چینی او رونمایی شد اما حالا در قسمت چهارم مجموعه قرار است بحث پدر شدن ارسطو مطرح شود.

خبر جدید : سارا و نیکا در سریال پایتخت 4 هستند

سارا و نیکا پایتخت 4
سارا و نیکا پایتخت 4

همانطور که قبلا گفته بودیم به دلیل سفر سارا و نیکا به خارج کشور حضور این دو بازیگر نوجوان در سریال پایتخت 4 منتفی بود تا اینکه سارا و نیکا که مقیم کشور سوئد هستند، از این کشور به تهران سفر کردند تا در سریال پایتخت 4 حضور داشته باشند ! گروه تولید این سریال که پیشتر از این در گفت‌وگو با رسانه‌های بسیاری اعلام کرده بودند که این دو قلو به دلیل پرداختن به درس و از این قبیل موارد نمی‌توانند در سری چهارم پایتخت حضور پیدا کنند، به یکباره تصمیم بر این گرفتند که از سارا و نیکا در این سریال استفاده کنند. گروه سازنده پایتخت قبل از این اعلام کرده بودند از یک دو قلوی مازنی برای حضور در این سریال استفاده می‌کنند.

نسرین نصرتی , پایتخت 4
نسرین نصرتی , پایتخت 4

نسرین نصرتی در سریال پایتخت که در نقش فهمیه همسر بهبود و خواهر نقی معمولی رو برعهده دارد در مورد سری چهارم پایتخت به خبرنگار خبرگزاری فارس میگوید:حدود 20 روز است که در شیرگاه و در منطقه‌ای به نام زیرآب مشغول تصویربرداری هستیم. در سری چهارم مهران احمدی که نقش همسر من را در سریال ایفا می‌کرد، حضور ندارد و ما می‌بینیم که در قصه به ماموریت رفته، اما آنطور که شنیدم امیدوارم ایشان تا پایان تصویربرداری به ما ملحق شوند. نسرین نصرتی در ادامه گفت:  به دلیل عدم حضور بهبود، من همراه با پسر شش ماهه‌ ام به نام بهروز که از بین بومی‌ های همین شهر انتخاب شده است، در کنار خانواده نقی زندگی می‌کنیم.

عکس های جدید از پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4

احمد مهران فر : قبل از گریم با بچه های دوست داشتنی گروه گریم

سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4

خانه ارسطو در پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4

در اتاق گریم

سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4
سریال پایتخت 4 , پشت صحنه سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4

سریال پایتخت 4 , ارسطو و برادر زن های چینی اش
سریال پایتخت 4 , ارسطو و برادر زن های چینی اش

 

منبع :  amazing.ir

 
: برای دریافت مشاوره درباره خبر : همه چیز درباره پایتخت 4 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خبر : همه چیز درباره پایتخت 4» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید