مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70814 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خالکوبی شوگا عضو بی تی اس

خالکوبی شوگا عضو بی تی اس

خالکوبی شوگا عضو بی تی اس باعث هرج و مرج در خط 9 مترو سئول و زخمی شدن عده‌ای از مردم عادی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رونمایی شوگا (SUGA) از خالکوبی خود پس از اتمام کنسرت که به صورت لایو بود باعث هرج و مرج در مترو سئول، کره جنوبی شد. اما ماجرای اصلی چه بود و چه اتفاقی در مترو افتاد؟ در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات این خبر که در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده بپردازیم.

لایو شوگا از رونمایی خالکوبی خود

شوگا عضو بی تی اس 6 آگوست 2023 باعث درگیری در مترو سئول شد. البته او مقصر اصلی نبوده بلکه طرفداران او پس از کنسرت شوگا در خط 9 مترو سئول در راه بازگشت بودند که همزمان در حال تماشای لایو او از شبکه‌های اجتماعی هم بودند که شوگا از خالکوبی خود که عدد 7 بوده رونمایی می‌کند و جیغ و داد هواداران او باعث ترس مردم عادی در کوپه‌های بغلی می‌شود و آنها که دلیل فریادها را نمی‌دانستند، تصور کردند که حمله با چاقو صورت گرفته است و به همین دلیل شروع به فرار به کوپه‌های دیگر نموده که باعث زخمی شدن حدود 7 نفر شد.

در سئول طی چند روز گذشته حملاتی با سلاح سرد صورت گرفته و پس از جیغ و داد آرمی‌ها در خط 9 متروی سئول، مردم عادی به تصور اینکه باز هم حمله‌ای رخ داده به وحشت افتادند و این اتفاق به وجود آمد.

البته بعضی از کاربران سعی کردند با انتشار خبر واقعی از هرج و مرج جلوگیری کنند و خانواده‌ها را از نگرانی درآورند ولی متاسفانه دیر شده بود و پلیس و نیروهای ویژه به محل اعزام شدند زیرا گزارش حمله شده بود و آنها خود را به محله حادثه رسانده بودند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره خالکوبی شوگا عضو بی تی اس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خالکوبی شوگا عضو بی تی اس» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید