کد مطلب:  67570 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خاتون بم نهمین قهرمانی در لیگ بانوان را جشن گرفت

خاتون بم نهمین قهرمانی در لیگ بانوان را جشن گرفت

مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان در حالی برگزار شد که تیم فوتبال خاتون بم برای نهمین بار جام قهرمانی را بالای سر برد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان در حالی برگزار شد که تیم فوتبال خاتون بم برای نهمین بار جام قهرمانی را بالای سر برد. از چهار دیدار هفته پایانی لیگ برتر فوتبال زنان، تنها دو دیدار آن برگزار شد.

به گزارش آسمونی، سپاهان اصفهان ۵ بر صفر ملوان بندرانزلی را شکست داد و بادرود تهران ۴ بر صفر مقابل پیکان البرز بازی را واگذار کرد. همچنین دیدار تیم های شهرداری سیرجان با زارع باتری سنندج و پالایش گاز ایلام با فرا ایساتیس فارس به دلیل عدم حضور میهمان برگزار نشد.

خاتون بم تیم صدرنشین این رقابت ها هفته گذشته در آخرین دیدار برابر ایساتیس توانست قهرمان این رقابت‌ها شود. در نهایت خاتون برای نهمین بار و با ۵۰ امتیاز جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال زنان را بالای سر برد و سپاهان اصفهان با ۴۶ امتیاز نائب قهرمان شد.

شهرداری سیرجان نیز با ۳۸ امتیاز در رده سوم قرار گرفت. همچنین افسانه چترنور مهاجم تیم شهرداری سیرجان با ۲۴ گل زده برای دومین بار به عنوان برترین گلزن در لیگ فوتبال رسید.

: برای دریافت مشاوره درباره خاتون بم نهمین قهرمانی در لیگ بانوان را جشن گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خاتون بم نهمین قهرمانی در لیگ بانوان را جشن گرفت» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید