کد مطلب:  68388 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توضیحات ارشاد مازندران درباره حواشی کنسرت سیروان خسروی

توضیحات ارشاد مازندران درباره حواشی کنسرت سیروان خسروی

در جریان کنسرت سیروان خسروی که‌ ساعت 22:30 سوم اردیبهشت در ساری برگزار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در جریان کنسرت سیروان خسروی که‌ ساعت 22:30 سوم اردیبهشت در ساری برگزار شد، عوامل حراست سالن به خانمی درباره وضعیت حجا‌بش‌ دادند که سبب حاشیه‌هایی شد.

به گزارش آسمونی، ‌جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه مسئول حراست کنسرت و تیم هماهنگ‌کننده در ورودی کنسرت تذکرات لازم را درباره رعایت حجاب به برخی افراد می‌داد‌ند، اظهار داشت: این قبیل افراد پس از ورود به سالن، مجددا اقدام به هنجارشکنی می‌کنند و مسئولان برگزار‌کننده باز هم در این باره تذکر دادند که با بی‌توجهی فرد بی‌حجاب روبه‌رو می‌شوند.

وی با تاکید بر رعایت شئونات اسلامی و حجاب از الزامات اینکه حضور در اماکن عمومی به ویژه سالن‌هاست، افزود: ‌پس از تذکرات فراوان مسئولان حراست سالن به این خانم‌،‌ ناظر اداره کل ارشاد مازندران نیز تذکرات لازم را به وی ‌می‌دهد که ‌با وجود چند بار تذکر، اما این خانم حجابش را رعایت نکرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با رد هرگونه توقف و یا خلل در اجرای این کنسرت ‌خاطرنشان کرد: با این حال مسئولان برگزاری تمام تمهیدات را برای جلوگیری از بروز هرگونه تنش ‌در نظر می‌گیرند و هیچ‌گونه ضرب و شتمی در حین اجرای کنسرت و پس از پایان برنامه نیز رخ نداد.

جوادی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برای برگزاری کنسرت در استان مانعی نداریم، تاکید کرد: اما باید شئونات اسلامی و حجاب در این برنامه های رعایت شود.‌

: برای دریافت مشاوره درباره توضیحات ارشاد مازندران درباره حواشی کنسرت سیروان خسروی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توضیحات ارشاد مازندران درباره حواشی کنسرت سیروان خسروی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید