کد مطلب:  62980 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زن ایرانی انتقام قاسم سلیمانی را با چاقوکشی گرفت

زن ایرانی انتقام قاسم سلیمانی را با چاقوکشی گرفت

یک زن جوان ایرانی یک مرد آمریکایی را در شهر لاس وگاس واقع در ایالت نوادا با چاقو زخمی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از آسوشیتدپرس، یک زن جوان 21 ساله ایرانی-آمریکایی به نام نیکا نیکوبین که با مردی در شهر لاس وگاس در ایالت نوادا آشنا شده بود در طی یک قرار ملاقات با وی و پس دعوت او به اتاقی در هتل و در حین برقراری رابطه نامشروع، با چاقو اقدام به قتل او کرده است که با مقاومت مرد امریکایی مواجه شده است.

این زن جوان انگیزه خود از این کار را گرفتن انتقام شهادت حاج قاسم سلیمانی در حمله هوایی نیرو های آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد در دو سال گذشته عنوان کرده است.

بر اساس اعلام پلیس محلی نیکا از طریق یک سایت دوست یابی مجازی با این مرد آمریکایی آشنا شده است و هتلی که در آن این حادثه رخ داده است در شهر هندرسون در اطراف لاس وگاس بوده است.

تلویزیون محلی کلاس تی وی در خصوص نحوه فرار مرد از این حادثه گفته است که مرد پس از احساس برخورد چیزی با گردنش در فضای تاریک داخل اتاق نیکا نیکو بین را به سمتدیگر اتاق هل داده است و به سرعت از اتاق فرار کرده و به پلیس هتل حادثه را گزارش داده است.

نیکا نیکوبین در بخشی از اعترافات خود به این امر اشاره کرده است که قبل از انجام سوء قصد خود به یک موسیقی رپ تحت عنوان گورکن گوش داده است و این آهنگ به او حس و انگیزه انتقام را القا کرده است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره زن ایرانی انتقام قاسم سلیمانی را با چاقوکشی گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زن ایرانی انتقام قاسم سلیمانی را با چاقوکشی گرفت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید