کد مطلب:  62676 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمله به کی یف در سومین روز عملیات نظامی روسیه در اوکراین

حمله به کی یف در سومین روز عملیات نظامی روسیه در اوکراین

بر اساس اطلاعات منتشر شده از منابع مختلف محلی تنها سه روز پس از آغاز حمله روسیه به اوکراین حالا پایتخت این کشور هدف حمله نیرو های روس قرار گرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، در حالی که از زمان آغاز حمله نیرو های روسیه از صبح روز پنج شنبه سه روز می گذرد، منابع خبری مختلف از هدف حمله قرار گرفتن پایتخت این کشور یعنی شهر کی یف خبر می دهند.

بر اساس اعلام شبکه خبری العربیه، شهر کی‌یف بامداد امروز در سومین روز حمله نظامی روسیه علیه اوکراین هدف بمباران قرار گرفته است. این شبکه همچنین از شنیده شدن صدای تیراندازی در نزدیکی میدان استقلال در مرکز کی‌یف از ساعات اولیه صبح امروز خبر داده است.

این شبکه در ادامه تصاویری از درگیری در اوکراین و جنگ خیابانی در بخش هایی از کی‌یف را منتشر کرده است.

همچنین خبرگزاری رویترز با استناد به یک شاهد محلی از شنیده شدن صدای شلیک توپ در ساعات اولیه صبح امروز در کی‌یف خبر داده است.

همچنین، شبکه الجزیره نیز اعلام کرده است که شهر کی یف پایتخت اوکراین از جهات مختلفی هدف حمله نیروهای روسیه قرار گرفته است. بر اساس اعلام این رسانه‌ها؛ مقامات خارکیف از ساکنان خواسته‌اند به پناهگاه‌ها بروند.

در همین حال، ارتش اوکراین نیز اعلام کرد که حمله روسیه به پایگاه نظامی خود در کی‌یف را دفع کرده است و سربازان روسیه درصدد تسلط بر ایستگاه تولید برق در شهر کی‌یف هستند.

از آن سو اما مسکو نیز اعلام کرده است که ارتش روسیه بدون هیچگونه مقاومتی وارد شهر "ملیتوپل" در جنوب اوکراین شده است.

در پایان لازم به ذکر است که خبرنگار الجزیره در کی‌یف در این باره گفت که نیروهای روسیه در حال حمله به سمت جنوب غربی پایتخت اوکراین هستند و صدای انفجار در غرب این شهر شنیده شده است.

نظر خود را درباره «حمله به کی یف در سومین روز عملیات نظامی روسیه در اوکراین» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید