کد مطلب:  63138 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمله جنگنده های سعودی به مرکز پزشکی در الحدیده یمن

حمله جنگنده های سعودی به مرکز پزشکی در الحدیده یمن

بر اساس اعلام منابع خبری عربی جنگنده های عربستان سعودی شب گذشته به یک مرکز پزشکی در شهر الحدیده در یمن حمله موشکی کرده اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روسیا الیوم، بر اساس اطلاعات منتشر شده شب گذشته جنگنده های ائتلاف به رهبری عربستان سعودی بخش هایی از یک مرکز پزشکی در شهر الحدیده یمن را هدف موشک قرار داده اند.

در پی حملات این جنگنده های سعودی انفجار های دیگری نیز در سایر نقاط شهر الحدیده واقع در کشور جنگ زده یمن گزارش شده است.

بر اساس اعلام مقامات انصار الله یمن در این حملات یک مرکز پزشکی در جزیره "کمران" در الحدیده هدف موشک قرار قرار گرفته است و این حمله منجر به کشته شدن چند غیرنظامی شده است.

از سوی دیگر استفان دوجاریک، سخنگوی آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل ازصدمه دیدن یک مجتمع مسکونی محل زندگی کارمندان این سازمان در صنعا درپی حملات ائتلاف سعودی به پایتخت یمن خبر داده است.

وی در خصوص این حملات هوایی بیان کرد: در جریان حملات ائتلاف عربی به تاسیسات یمن به یک مجتمع مسکونی در صنعا که محل زندگی کارمندان سازمان ملل است، آسیب وارد شده است.

در پایان لازم به ذکر است که این حملات هوایی از سوی ائتلاف سعودی در صورتی رخ داده است که مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن ضمن اعلام آتش بس یک جانبه از سوی انصارالله برای توقف تمامی عملیات‌های نظامی این جنبش علیه عربستان گفت، این آتش بس سه روزه می‌تواند در صورت پذیرش شروط انصارالله از سوی ریاض به آتش بسی نهایی تبدیل شود.

: برای دریافت مشاوره درباره حمله جنگنده های سعودی به مرکز پزشکی در الحدیده یمن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حمله جنگنده های سعودی به مرکز پزشکی در الحدیده یمن» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید