کد مطلب:  63823 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمله جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه

حمله جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز پایگاه عیسی البطران متعلق به گردان‌های عزالدین قسام و چند منطقه دیگر را هدف قرار داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، در ساعات ابتدایی بامداد امروز 1 اردیبهشت 1401، هواپیما های جنگنده اسرائیلی چندیدن بخش از نوار غزه را مورد حمله قرار دادند که یکی از این نقاط که به آن حمله موشکی شده است، یک پایگاه مقاومت فلسطین در مرکز نوار غزه بوده است.

بر اساس گزارش های رسانه های محلی در غزه، پایگاه عیسی البطران که در غرب شهر نصیرات در مرکز نوار غزه قرار دارد متعلق به گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس است. 

بر اساس گزارش های منتشر شده ارتش اسرائیل علاوه بر حمله هوایی به حمله  توپخانه‌ای نیز روی آورده است و شرق البریج در مرکز نوار غزه هدف آتش توپخانه خود قرار داده است.

سایت اسرائیلی واللا اعلام کرده است که جنگنده های ارتش اسرائیل این حملات را در پاسخ به شلیک موشک به شهرک سدیروت در جنوب اراضی اشغالی انجام داده اند. صبح دیروز بود که  ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک موشک از نوار غزه به شهرک های صهیونیست نشین مجاور برخورد کرده است.

حازم قاسم، سخنگوی جنیش حماس در پاسخ به این حملات اعلام کرده است: در نبرد اراده‌ها با مردم فلسطین مجالی برای پیروزی دشمن وجود ندارد. بمباران نوار غزه عزم و مقاومت مردم ما را برای ادامه مبارزه علیه اشغالگران افزایش می‌دهد. برد با اشغالگران یک پایان دارد و آن پیروزی ملت فلسطین و دستیابی به اهداف آنها در آزادی و بازگشت است.

: برای دریافت مشاوره درباره حمله جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حمله جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید