کد مطلب:  63382 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمله به 3 طلبه در حرم امام رضا(ع)

حمله به 3 طلبه در حرم امام رضا(ع)

روز گذشته و مصادف با سومین روز ماه مبارک رمضان سه طلبه در حرم مطهر امام رضا(ع) در مشهد هدف حمله با چاقو قرار گرفتند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، عصر روز گذشته خبری مبنی بر هدف حمله قرار گرفتن 3 طلبه در صحن پیامبر اعظم (ص) در حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) منتشر شد. بر اثر این حادثه یکی از این طلاب جان خود را از دست داده است و دو نفر دیگر نیز زخمی شده اند که به  سرعت به بیمارستان منتقل شده اند.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی با دخالت زائران و نیروی انتظامی و یگان حفاظت مستقر در حرم امام رضا (ع) فردی که با چاقو اقدام به این حمله کرده بود دستگیر شد و به مقامات انتظامی تحویل داده شده است.

در خصوص هویت فرد متخاصم اطلاعاتی منتشر نشده است اما در رسانه های خبری به این امر اشاره شده است که وی ساکن ایران نیست و از اتباع افغانستان می باشد.

با این حال آستان قدس رضوی با محکوم کردن این تعرض به ساحت مقدس امام رضا (ع) و روحانیت اعلام کرده است که تا حصول نتیجه و شناسایی عوامل پیگیری های لازم را ادامه خواهد داد.

در رسانه های مختلف اخباری مبنی بر به شهادت رسیدن یکی از مجروحین منتشر شد که بر اساس اعلام قائم مقام امور مساجد مشهد این خبر تکذیب شده است و حال یکی از مصدومان پس از عمل جراحی اورژانسی در شرایط پایدار قرار گرفته است.

: برای دریافت مشاوره درباره حمله به 3 طلبه در حرم امام رضا(ع) فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حمله به 3 طلبه در حرم امام رضا(ع)» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید