مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60004 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وزیر ارشاد از بسته حمایتی فرهنگ و هنر خبر داد

وزیر ارشاد از بسته حمایتی فرهنگ و هنر خبر داد

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، همه تلاش در دولت مردمی سیزدهم این است که دغدغه‌های معیشتی هنرمندان را به حداقل برسانیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و هنر شامل همه هنرمندان می شود، گفت: همه تلاش در دولت مردمی سیزدهم این است که دغدغه‌های معیشتی هنرمندان را به حداقل برسانیم.

وی در آغاز با بیان اینکه در این شرایط کرونایی بیشترین آسیب را حوزه هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر در کنار برخی از اقشار دیدند، گفت: به هر حال بسیاری از اینها اجتماع محور بودند و فعالیت های آنها تعطیل شده بود و ما با یک معضلی روبرو بودیم که با تعطیلی اجتماعات، عملا حوزه فعالیت این عزیزان دچار رکود شده بود.

وی خاطر نشان کرد: من با همکارانم در وزارت ارشاد بسته حمایتی ای را آماده کردیم و روز چهارشنبه گذشته خدمت رئیس جمهوری تقدیم شد و آیت الله رئیسی هم پس از بررسی هایی که صورت گرفت امروز در هیات دولت بحث تصویب آن را قطعی کردند و این بسته به عنوان هدیه رئیس جمهوری در روز ملی سینما به اهالی فرهنگ و هنر اعلام شد.

او ادامه داد: تاکید شخص رئیس جمهوری و دولت مردمی این است که باید تلاش کنیم دغدغه های معیشتی حوزه فرهنگ و هنر به عنوان طبقه نخبه و طبقه ای که زحمت می کشند و مورد اقبال مردم هستند را در این اوضاع و احوال کرونایی به حداقل برسانیم.

وی افزود: دوستان ما در صندوق این کار را دنبال خواهند کرد و با آنها ارتباط خواهند گرفت و تلاش خواهد شد با نهایت اقتضائات رفتاری با اصحاب فرهنگ و هنر، ان شاءالله این کار انجام شود.

اسماعیلی در پایان گفت: فکر می کنم کار بسیار خوبی در ابتدای کار دولت مردمی صورت گرفته است و در واقع نوید این را می دهد که ما با حمایتی که شخص رئیس جمهوری و دولت محترم از حوزه فعالیت های فرهنگی و هنری خواهند داشت ان شاء الله بتوانیم فصل نوعی را در شکوفایی فرهنگ و هنر در کشور عزیرمان رقم بزنیم.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره وزیر ارشاد از بسته حمایتی فرهنگ و هنر خبر داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وزیر ارشاد از بسته حمایتی فرهنگ و هنر خبر داد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید