مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  67461 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حمایت سرمربی پاری‌سن‌ژرمن از نیمار بعد از اظهارات امباپه

حمایت سرمربی پاری‌سن‌ژرمن از نیمار بعد از اظهارات امباپه

کریستف گالتیه سرمربی پاری‌سن‌ژرمن در میان اظهارات کیلیان امباپه که ظاهراً هدفش سبک زندگی نیمار است، تلاش کرده تا اوضاع را آرام کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کریستف گالتیه سرمربی پاری‌سن‌ژرمن در میان اظهارات کیلیان امباپه که ظاهراً هدفش سبک زندگی نیمار است، تلاش کرده تا اوضاع را آرام کند. ماجرا از این قرار است که پس شکست پاری‌سن‌ژرمن برابر بایرن‌مونیخ در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تنها چند ساعت پس از این باخت نیمار در یک فست‌فود و در حال بازی دیده شده و این رفتار باعث شد تا انتقادات بسیار جدی در مورد او مطرح شود.

به گزارش آسمونی، امباپه نیز بعد از این شکست به خبرنگاران گفته بود که "بازیکنان ما باید برای بازی برگشت در سلامت کامل باشند. همه باید خوب بخورند و بخوابند. ما کار می‌کنیم، نتیجه را برمی‌گردانیم و برای گرفتن نتیجه تلاش می‌کنیم."

گالتیه نیز در این خصوص گفت: آنچه کیلیان گفت دقیقاً همان چیزی است که او در رختکن گفت. این حرف‌ها بلوغ او را نشان می‌دهد چرا که او می‌خواهد تیم را منسجم کند.

سرمربی پاریسی‌ها همچنین از نیمار هم دفاع کرد و گفت: من قرار نیست اظهارات کیلیان را با عکس نیمار در یک رستوران فست فود مرتبط کنم. من با نیمار صحبت کردم و به او گفتم که چه فکر می‌کنم. او حق دارد در روز مرخصی خود بازی کند. من به او گفتم که در مورد این عکسی که بیرون آمده چه فکری می‌کنم. هیچ ابهامی وجود ندارد.

تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برای جبران نتیجه بازی رفت باید روز چهارشنبه ۱۷ اسفند به مونیخ برود و شکست یک بر صفر خود برابر بایرن‌ را جبران کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حمایت سرمربی پاری‌سن‌ژرمن از نیمار بعد از اظهارات امباپه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حمایت سرمربی پاری‌سن‌ژرمن از نیمار بعد از اظهارات امباپه» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید