کد مطلب:  63029 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زلنسکی: مواضع طرفین در مذاکرات واقع‌گرایانه‌تر شده است

زلنسکی: مواضع طرفین در مذاکرات واقع‌گرایانه‌تر شده است

رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد که در دور جدید مذاکرات صلح مواضع روسیه و اوکراین واقع گرایانه تر شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روزنامه گاردین، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین در پیامی ویدیویی منتشر شده در کانال تلگرامی خود با حمایت از مذاکرات انجام شده در راستای برقراری صلح در میان دو کشور روسیه و اوکراین بیان کرد:  موقعیت روسیه و اوکراین در گفت‌وگوهای صلح واقع‌گرایانه‌تر شده، اما هنوز به زمان بیشتری نیاز است.

زلنسکی در ادامه تاکید کرد:  دیدارها ادامه دارد و به من اطلاع داده شده که مواضع در مذاکرات واقع‌گرایانه‌تر شده است. اما برای اینکه تصمیمات به نفع اوکراین گرفته شود، هنوز زمان لازم است.

با این حال درگیری های میان روسیه و اوکراین وارد سومین هفته خود شده است و در بیست‌ویکمین روز حمله روسیه به اوکراین با صدای انفجارهایی آغاز شد که کی‌یف، پایتخت اوکراین را به لرزه درآورد. ناوهای جنگی روسیه، اودسا را با موشک هدف گرفتند و این درحالی است که شهروندان پایتخت پس از حمله‌های هوایی سنگین روسیه در وضعیت منع رفت و آمد به‌سر می‌برند.

در نقطه دیگر اما بر اساس گزارش سی.ان.ان، با گذشت حدود سه هفته از حمله روسیه به اوکراین، دولت بایدن هنوز در حال ارزیابی موثرترین راه برای رساندن کمک‌های نظامی به اوکراین بدون زدن جرقه یک جنگ گسترده‌تر است.

مقامات دولتی آمریکا می‌گویند تلاش برای ارائه تسلیحات ساخت آمریکا به نیروهای اوکراینی مانند سلاح ضد تانک جاولین و موشک‌های ضد هوایی استینگر تا حد زیادی موفقیت آمیز بوده‌اند، اما کاخ سفید تحت فشار قرار گرفته تا در این زمینه اقدامات بیشتری صورت دهد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره زلنسکی: مواضع طرفین در مذاکرات واقع‌گرایانه‌تر شده است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زلنسکی: مواضع طرفین در مذاکرات واقع‌گرایانه‌تر شده است» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید