کد مطلب:  60681 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستور رسمی معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکلات زلزله زدگان هرمزگان

دستور رسمی معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکلات زلزله زدگان هرمزگان

معاون‌اول رئیس‌جمهور در جلسه ستاد مدیریت بحران هرمزگان گفت: مشکل آب و برق مناطق زلزله‌زده تا عصر امروز برطرف شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از تسنیم از بندرعباس، محمد مخبر در جلسه ستاد مدیریت بحران هرمزگان پس از ارائه گزارش مسئولان از آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده تأکید کرد: روستاهایی که مشکل آب و برق دارند تا آخر وقت مشکل‌شان حل شود.

‌‌مخبر با بیان اینکه وسایل خانه‌هایی را که آسیب دیده و از بین رفته‌اند حتماً تأمین خواهیم کرد، تصریح کرد: ساخت و تعمیر مسکن با همان فرمول بنیاد مسکن پیش از سرمای زمستان عملیاتی شود و دام کسانی که از دست رفته است، جبران می‌شود.

‌وی از بسیج دستگاه‌ها برای رفع مشکلات زلزله‌زدگان خبر داد و ادامه داد: ‌‌اگر جایی مشکل کمبود چادر وجود دارد به‌سرعت حل شود و در ‌‌بیمارستان مجروح آن‌چنانی نداشتیم، اما تدارک خوبی دیده شده بود.

معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ‌بحث تغذیه افرادی که خانه‌شان آسیب دیده است و امکان پخت‌وپز ندارند، به‌فوریت در 24 ساعت آینده حل شود.

مخبر ‌ضمن تقدیر از استاندار، مدیران استانی، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی پس از وقوع زلزله در ‌‌جمع مردم اضافه کرد: ‌جلسه‌ای در روزهای آینده ‌با موضوع زلزله هرمزگان در تهران برگزار می‌شود و هرچند کارها به‌خوبی پیش رفته است ‌و حضور مسئولان‌ دل مردم را گرم کرد، اما از همه دستگاه‌ها می‌خواهیم ‌تغذیه مردم را جدی بگیرید و خواهش دارم که امکان پخت‌وپز را فراهم کنید و غذای گرم به مردم بدهید.

معاون اول رئیس جمهور با ابراز اینکه "برخی روستاها روی گسل قرار دارند و ضرورت دارد پایگاه امدادی راه‌اندازی و تقویت شود و همین طور پایگاه راهداری نیاز داریم‌"، ادامه داد: باید مشکل کمبود تخت بیمارستانی را ‌سریعاً رفع کنیم و همین‌جا از آقای وزیر بهداشت می‌خواهم که فکری اساسی به حال هرمزگان شود تا به متوسط کشوری برسد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره دستور رسمی معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکلات زلزله زدگان هرمزگان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دستور رسمی معاون اول رئیس جمهور برای رفع مشکلات زلزله زدگان هرمزگان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید