کد مطلب: 60508 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرایط و نحوه حضور معلمان در مدارس تهران اعلام شد

شرایط و نحوه حضور معلمان در مدارس تهران اعلام شد

نحوه حضور معلمان در مدارس به این صورت است که پرسنل اعم از اجرایی و آموزشی باید پای کار بیایند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در مورد نحوه حضور معلمان در مدارس اعلام کرد: به تناسب تصمیمی که شورای معلمان، شورای مدرسه و کمیته بهداشت مدرسه می گیرند پرسنل اعم از اجرایی و آموزشی باید پای کار بیایند.

فولادوند گفت: طبق قرار گذشته، بازگشایی مدارس در مقطع متوسطه دوم از ۱۵ آبان و متوسطه اول از اول آذرماه خواهد بود. درباره مقطع ابتدایی نیز در آینده نزدیک تصمیم گیری می شود.

وی افزود: به تناسب تصمیمی که شورای معلمان، شورای مدرسه و کمیته بهداشت مدرسه می گیرند پرسنل اعم از اجرایی و آموزشی باید پای کار بیایند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: بنابراین حضور یا عدم حضور معلمان به تناسب آن تصمیم است؛ اگر تصمیم بر آموزش حضوری یا ترکیبی باشد، معلمان باید به مدرسه بیایند و اگر غیرحضوری است به همین ترتیب اقدام می شود. در صورت رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به صدور مجوز  آموزش حضوری دانش آموزان اقدامات لازم صورت می گیرد. در این مسیر گفت وگو و اقناع خانواده ها نیز در راستای بازگشایی آرام و تدریجی مدارس مهم است.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «شرایط و نحوه حضور معلمان در مدارس تهران اعلام شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?