کد مطلب:  61590  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حضور رئیس مجلس در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان

حضور رئیس مجلس در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان

رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، در گلزار شهدای شهر کرمان حاضر شد و به مقام این شهید بزرگوار ادای احترام نمود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا ، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی همزمان با دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام والای وی و شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم ادای احترام کرد.

 صبح امروز 13دی 1400 و در دومین سالروز شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی به دست نیرو های آمریکایی مستقر در عراق، محمدباقر قالیباف در طی یک سفر یک روزه به شهر کرمان  با حضور در گلزار شهدای این شهر بر مزار آن شهید بزرگوار حاضر شد.

در پایان لازم به ذکر است که در این سفر یک روزه سایر نمایندگان مجلس شورای اسلامی از قبیل: عفت شریعتی کوهبنانی نماینده زرند و کوهبنان، محمدرضا پورابراهیمی داورانی نماینده کرمان و راور، ذبیح الله اعظمی ساردوئی نماینده  جیرفت و عنبر آباد، شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده سیرجان و بردسیر، احمد نادری نماینده تهران، محمدرضا دشتی اردکانی نماینده اردکان، رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کنند.‌

 

: برای دریافت مشاوره درباره حضور رئیس مجلس در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «حضور رئیس مجلس در مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید