کد مطلب:  63514 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حضور احتمالی NFTها در بازی بزرگ جدید سگا

حضور احتمالی NFTها در بازی بزرگ جدید سگا

سگا اعلام کرده است که پروژه "بازی بزرگ" مربوط به ساخت چندین بازی مختلف می باشد که قرار است از NFTها پشتیبانی کند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، سگا در ماه می سال 2021 میلادی اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پروژه بلند مدت است که برای 5 سال در دست توسعه قرار دارد و با نام ساخت یک بازی بزرگ شناخته می شود.

این در حالیست که هلدینگ سگا، در ماه نوامبر مشخص کرد که قرار است بودجه ای 882 میلیون دلاری را برای این پروژه 5 ساله در نظر بگیرد. طبق این اطلاعات در وحله اول انتظار می رفت که عبارت "بازی بزرگ" با توجه به سرمایه گذاری عجیب سگا، به یک عنوان AAA بزرگ اشاره دارد. اما با توجه به مصاحبه های سگا مشخص شد که آنها در حال کار بر روی چندین پروژه بزرگ و پرهزینه هستند.

در یک مصاحبه استخدامی که توسط شعبه ژاپن سگا برگزار شده است، نایب رئیس سگا، آقای شوجی اوتسامی گفت:

سگا، رنج وسیعی از مواردی که به بازی ها مربوط میشود را ارائه می دهد. از سخت افزار گرفته تا دستگاه های آرکید که به دلیل توانایی بالا به خاطر رنج بالای تکنولوژی این شرکت می باشد.
ما عبارت "بازی بزرگ" را به توسعه چندین بازی AAA اختصاص دادیم و قرار است طی برنامه ریزی 5 ساله به ثمر بشیند.

در ادامه اوتسامی خاطر نشان کرد که چندین عنوان مختلف در حال توسعه قرار دارد و هر بازی با یکدیگر متفاوت می باشد. او همچنین بر این عقیده است که عنوان "بازی بزرگ" باید چهار جنبه مختلف را در خود داشته باشد. اولین نکته بسیار مهم مولتی پلتفرم بودن آن است. دوم آنکه چندین زبان مختلف را در خود جای دهد. سومین جنبه آن است که بازی در سراسر جهان عرضه شود و چهارمین نکته این مورد است که بازی باید بسیار بزرگ و AAA باشد. با در نظر گرفتن این جنبه ها می توان در نظر داشت که بازی های در دست تولید توسط سگا قرار است بسیار چشمگیر و بزرگ باشند.

با توجه به آنکه سگا چندی قبل نشان تجاری SEGA NFT را برای خود ثبت کرد، می توان در نظر داشت که در این پروژه هزینه بر خود قرار است از NFTها نیز استفاده کند. یکی از کارکنان سگا، ماسایوشی کیکوچی در این زمینه گفت:

گیمینگ تاریخی به وسعت ارتباطات بین فرهنگ ها و تکنولوژی های مختلف دارد. برای مثال شبکه های اجتماعی و استریم و دیدن آنلاین بازی ها نمونه های تازه ای از این قبیل هستند.
این اقتضای طبیعی است که در آینده، بازی ها گسترش پیدا کند و بازی های ابری و NFT ها را نیز شامل شوند.
ما داریم پروژه "بازی بزرگ" را به صورتی توسعه می دهیم که ببینید تا کجا بازی های مختلف می توانند به یکدیگر متصل شوند.

سگا در ماه نوامبر سال 2021 از همکاری استراتژیک خود با مایکروسافت پرده برداری کرد که طی آن، این شرکت بزرگ ژاپنی قابلیت استفاده از Azure که متعلق به ایکس باکس است را به منظور پلتفرم ابری خواهد داشت.

نظر خود را درباره «حضور احتمالی NFTها در بازی بزرگ جدید سگا» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید