کد مطلب:  59506 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روز چهاردهم المپیک، تلاش کشتی گیران برای کسب مدال همچنان ادامه دارد.

روز چهاردهم المپیک، تلاش کشتی گیران برای کسب مدال همچنان ادامه دارد.

مدال آوری ایران در روز چهاردهم المپیک با توجه حضور حسن یزدانی در فینال کشتی آزاد قطعی است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، بعد از گذشت یک روز درخشان در کشتی و وزنه برداری، روز چهاردهم المپیک توکیو نیز ممکن است اتفاقات ویژه ای را برای کاروان ایران به همراه داشته باشد.
امروز علاوه بر اینکه فینال فوق حساس حسن یزدانی و دیوید تیلور که حساسیت های بالایی را نزد ورزش دوستان ایران دارد ، تلاش رضا اطری در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز وزن 57 کیلو را هم از بعدازظهر امروز به همراه خود خواهد داشت.

از طرف دیگر دو آزادکار ایرانی یعنی مصطفی حسین خانی در دسته  74 کیلو و امیرحسین زارع در  دسته 125 کیلوگرم هم کار خود را روی رقابت های المپیک  توکیو آغاز کردند که حسین خانی در همان گام نخست با شکست برابر کایل داک آمریکایی به کار خود پایان داد. البته وی انتظار داشت که رقیبش به فینال برسد تا به جدول شانس مجدد برود، اما با شکست کشتی گیر آمریکایی  در دور بعدی مقابل حریف بلاروسی حسین خانی وداع زودهنگامی با المپیک داشته باشد. اما امیرحسین زارع با نمایشی خوب در دو کشتی نخست در مقابل رقبایی از اوکراین و کوزوو  با اقتدار  به نیمه نهایی رسید.


 البته  امروز اولین کاراته کای ایرانی یعنی سارا بهمنیار نیز کار خود را در  المپیک 2020 آغاز می کند و امید زیادی برای رسیدن به یکی از سکوها دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره روز چهاردهم المپیک، تلاش کشتی گیران برای کسب مدال همچنان ادامه دارد. فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روز چهاردهم المپیک، تلاش کشتی گیران برای کسب مدال همچنان ادامه دارد.» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید