کد مطلب:  64367 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گوگل قصد دارد 900هزار اپلیکیشن را از پلی استور حذف کند

گوگل قصد دارد 900هزار اپلیکیشن را از پلی استور حذف کند

گوگل قصد دارد اپلیکیشن‌های قدیمی را از پلی استور حذف کند. این اقدام شامل اپلیکیشن‌هایی می‌شوند که در دو سال اخیر آپدیت نشده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، گوگل قصد دارد اپلیکیشن‌های قدیمی را از پلی استور حذف کند. این اقدام شامل اپلیکیشن‌هایی می‌شوند که در دو سال اخیر آپدیت نشده‌اند. حالا گوگل گفته است که تعداد این اپلیکیشن‌ها 869 هزار تاست. اپل نیز گفته است که قصد دارد که 650 هزار اپلیکیشن از اپ استور حذف کند.‌ هر دو‌ شرکت اپل و گوگل دلیل این کار را محافظت از امنیت کاربران خود ذکر کرده‌اند. مشکلی که اپلیکیشن‌های قدیمی دارند این است که تغییرات ایجاد شده در نسخه‌های اندروید و آی او اس را شامل نمی‌شوند. این موضوع باعث می‌شود ریسک آن‌ها افزایش یابد.

البته بسیاری از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن نسبت به تصمیم گوگل شکایت کرده‌اند و معتقدند که این تصمیم منصفانه نیست. به نظر می‌رسد هیچکدام از دو سرعت گوگل و ‌اپل قصد ندارن سیاست خود را درباره پلی استور و اپ استور تغییر دهند. گوگل اخیرا محدودیت‌هایی را برای کاربران روسی ایجاد کرده و خیلی از توسعه‌دهندگان نمی‌تواند اپلیکیشن‌های پولی خود را آپلود کند. گوگل همچنین سیستم پرداخت پلی استور را برای کاربران روسی مسدود کرده است.

نظر خود را درباره «گوگل قصد دارد 900هزار اپلیکیشن را از پلی استور حذف کند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید