کد مطلب:  62801 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حذف پرچم روسیه از سوی مرد شماره یک تنیس جهان

حذف پرچم روسیه از سوی مرد شماره یک تنیس جهان

ستاره تنیس روسیه و بلاروس و مرد شماره یک تنیس حال حاضر جهان در یک افدام اعتراضی پرچم کشور خود را از صفحه اینستاگرام شخصی خود پاک کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، پس از تحریم ستارگان تنیس کشور روسیه و بلاروس از سوی فدراسیون بین المللی تنیس، دنیل مدودف مرد شماره یک تنیس جهان در طی یک اقدام نمادین پرچم کشور خود را از پروفایل اکانت اینستاگرام خود حذف کرد.

دنیل مدودف 26 ساله که در تنیس اوپن استرالیا و با نبود نوواک جوکوویچ موفق شده بود به رتبه یک جهان صعود کند همانند بسیاری از هموطنان خود با تحریم هایی از سوی فدراسیون بین المللی تنیس مواجه شده است و مجبور خواهد شد بدون نام و پرچم کشورش در مسابقات شرکت کند.

در بخش دیگری از تحریم های فدراسیون جهانی تنیس، فدراسیون های تنیس دو کشور روسیه وبلاروس تا اطلاع ثانویه به حالت تعلیق درآمده اند و تیم های دو کشور نمی توانند در جام دیویس و جام بیلی ژان کینگ امسال شرکت کنند جایی که فدراسیون تنیس روسیه در هر دو دوره قهرمان شده بود.

در همین خصوص شمیل تارپیشچف، رییس فدراسیون تنیس روسیه در اظهار نظری گفت: من هنوز با دنیل صحبت نکرده‌ام. اما اکنون چنین تحریم‌هایی وجود دارد، کمیته بین‌المللی المپیک استفاده از پرچم روسیه را ممنوع کرده است. حتی در شبکه‌های اجتماعی.  بنابراین این یک اقدام ضروری است.

در پایان لازم به ذکر است که دنیل مدودف در صفحه رسمی خود در رسانه های اجتماعی خواستار صلح بین کشور ها شده بود و گفته بود: 

من می‌خواهم از طرف همه بچه‌های دنیا صحبت کنم. همه آن‌ها رویاهایی دارند، زندگی آن‌ها تازه شروع شده است، تجربیات بسیار خوبی در راه است. هر چیزی که آن‌ها احساس می‌کنند و می‌بینند برای اولین‌بار در زندگی‌شان رخ می‌دهد. به همین دلیل است که من می‌خواهم به خاطر بچه‌ها هم که شده است درخواست صلح در جهان بین کشورها کنم. بچه‌ها با اعتماد درونی در دنیا به دنیا می‌آیند، آن‌ها به همه چیز بسیار اعتقاد دارند: به مردم، به عشق، به امنیت و عدالت. بیایید با هم باشیم و به آن‌ها نشان دهیم که این درست است، زیرا هر بچه‌ای نباید از رویاپردازی دست بکشد.

: برای دریافت مشاوره درباره حذف پرچم روسیه از سوی مرد شماره یک تنیس جهان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حذف پرچم روسیه از سوی مرد شماره یک تنیس جهان» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید