کد مطلب: 58965 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونالدو حذف پرتغال را جنجالی‌تر کرد!

رونالدو حذف پرتغال را جنجالی‌تر کرد!

کریستیانو رونالدو که پس از شکست برابر بلژیک از حذف پرتغال از رقابت های یورو 2020 بسیار عصبانی بود، بار دیگر بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش را به زمین کوبید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : تک گل تورگان هازارد در نیمه اول برای پیروزی 1-0 بلژیک و حذف کریستیانو رونالدو و یارانش در تیم ملی پرتغال از رقابت های یورو 2020 کافی بود.

پرتغال در اواخر نیمه دوم بازی فشار زیادی روی دروازه بلژیک وارد کرد و ناامیدانه تلاش کرد تا نتیجه بازی را برگرداند. اما قهرمان یورو 2016 هر چه زد به در بسته خورد و در نهایت در دور یک هشتم نهایی از این رقابت ها حذف شد.

رونالدو حذف پرتغال را جنجالی‌تر کرد

پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی دوربین های تلویزیونی کریستیانو رونالدو را شکار کردند که با ناراحتی و خشم بازوبند کاپیتانی پرتغال را از بازو در می آورد و به زمین می کوبد.

رونالدو حذف پرتغال را جنجالی‌تر کرد

رونالدو سپس بازوبند را از زمین برداشت اما در حین بیرون رفتن از زمین بار دیگر بازوبند کاپیتانی پرتغال را بر زمین کوبید و این بار به آن لگد هم زد! در ادامه یکی از اعضای تیم ملی پرتغال در کنار زمین بازوبند رونالدو را از زمین برداشت. 

رونالدو حذف پرتغال را جنجالی‌تر کرد!

فوق ستاره 36 ساله پرتغالی در حالی که بازیکنان بلژیک موفقیت خود را جشن گرفته بودند، بسیار ناراحت و پریشان به نظر می رسید.

 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «رونالدو حذف پرتغال را جنجالی‌تر کرد!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?