کد مطلب:  59786 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تیک تاک ویدیو های چالش جعبه شیر را حذف کرد

تیک تاک ویدیو های چالش جعبه شیر را حذف کرد

پس از گزارش‌های منتشر‌شده از آسیب‌رسیدن به بعضی کاربران هنگام انجام «چالش جعبه شیر»، تیک‌تاک انتشار پست‌های مربوط به آن را ممنوع کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از واشنگتن تایمز، تیک تاک شروع به ممنوعیت ویدئوهایی کرده که به تازگی «چالش جعبه شیر» را نشان می دهد، که در آن شخص به طور خطرناکی از پله های ساخته شده از جعبه های پلاستیکی شیر بالا و پایین می رود.
سخنگوی «تیک تاک» (TikTok) گفت: تیک تاک محتویات تبلیغ کننده یا تشویق کننده اقدامات خطرناک را ممنوع می کند و ما ویدیوها را حذف می کنیم و جستجوها را به دستورالعمل های انجمن خود هدایت می کنیم تا از چنین محتواهایی جلوگیری کنیم.

تیک تاک ویدیو های چالش جعبه شیر را حذف کرد
تیک تاک ویدیو های چالش جعبه شیر را حذف کرد

ویدئوهایی که افرادی را نشان می دهد که سعی می کنند راه رفتن روی انبوهی از جعبه شیر چیده شده روی هم را امتحان کنند اخیراً در خدمات رسانه های اجتماعی از جمله تیک تاک و دیگر شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده اند.
در ویدئوها، شخصی که سعی در بالا رفتن یا پایین آمدن از جعبه های خالی و سبک شیشه های شیر را دارد معمولاً از ارتفاع چند متری سقوط می کند و منجر به فرود دردناک آنها بر روی سطوح سفت و سخت و آسیب رسان می شود.

سخنگوی این شرکت گفت:

تیک‌تاک محتواهایی را ممنوع می‌کند که اقدامات خطرناک را تبلیغ می‌کنند و آن‌ها را عادی جلوه می‌دهند. برای جلوگیری از چنین محتواهایی ویدئوهای مربوط به آن‌ها را حذف می‌کنیم و اگر کسی درباره آن‌ها جست‌وجو کند، به صفحه دستور‌العمل‌های انجمنمان هدایت می‌کنیم. ما همه را تشویق می‌کنیم که در رفتارشان، چه آنلاین و چه آفلاین، احتیاط کنند.

جست‌وجوی دو هشتگ مربوط به چالش مذکور در تیک‌تاک، milkcratechallenge#و cratechallenge#، هیچ نتیجه‌ای را نشان نمی‌دهد و پیامی با این مضمون نمایش داده می‌شود: این عبارت ممکن است مربوط به رفتار یا محتوایی باشد که دستورالعمل‌های ما را نقض می‌کند». تبلیغ تجربه‌ای ایمن و مثبت، اولویت اصلی تیک‌تاک است. برای کسب اطلاعات بیشتر، از شما دعوت می‌کنیم دستورالعمل‌های انجمن ما را مرور کنید.

نظر خود را درباره «تیک تاک ویدیو های چالش جعبه شیر را حذف کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید