کد مطلب:  61638 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حذف سه تیم ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا 2022

حذف سه تیم ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا 2022

صبح امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا رای نهایی خود در مورد سه تیم ایرانی که سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب نموده اند، اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، صبح امروز 17 دی 1400 کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار یک بیانیه‌ رسما اعلام کرد، باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند و نتوانستند مجوزهای لازم را برای شرکت در این مسابقات کسب کنند.

این اتفاق درحالی رخ داده است که در ماه‌های اخیر مسئولان کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای و همینطور کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای که در داخل ایران مدارک باشگاه‌ها را بررسی می‌کردند، بارها از حل مشکل باشگاه‌های ایرانی سخن گفته بودند اما در نهایت AFC اعلام کرد امضا و نظر اعضای این کمیته‌ها را قبول ندارد و سه تیم پرسپولیس و استقلال و گل گهر سیرجان اجازه حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2022 را نخواهند داشت.

برخی رسانه های ورزشی در ایران اعلام کرده اند که نامه حذف دو تیم استقلال و پرسپولیس شب گذشته به تهران رسیده است و در سه نسخه برای دو باشگاه پایتخت نشین و همچنین فدراسیون فوتبال ایران نیز ارسال شده است.

این اتفاقات عجیب در حالی رخ داده است که قرار بود روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا دفاعیه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مدارک و شواهد ارسالی از سوی آن ها را بررسی کرده و تصمیم نهایی را براساس آن ها بگیرد.

 

 

 

نظر خود را درباره «حذف سه تیم ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا 2022» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید