کد مطلب:  66401 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حذف سریال جیران

حذف سریال جیران

حذف سریال جیران از آرشیو فیلیمو باعث نارضایتی کاربران شد این اتفاق پس از متوقف شدن این سریال به دلیل اختلافات موجود صورت گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

متوقف شدن سریال جیران کم بود حال تمام قسمت های قبلی آن هم حذف شد. به گزارش آسمونی 27 مرداد ماه 1401 قسمت های گذشته سریال جیران پس از توقف آن به طور کامل از فیلیمو حذف شد.

سریال جیران

حذف سریال جیران از فیلیمو

اختلافاتی در رابطه با کارگردان و تهیه کننده سریال آهوی من مارال و کارگردان و تهیه کننده سریال جیران بوجود آمده بود که در پی آن قرار شد پس از اعلام نظر مقامات قضایی پخش این سریال مدتی متوقف شود؛ اما روز 27 مرداد تمام قسمت های قبلی سریال جیران هم از فیلیمو حذف شد. این اتفاق و عدم دسترسی کاربران به آرشیو سریال باعث نارضایتی مخاطبین شده است.

سریال جیران از بهمن ماه 1400 از فیلیمو به نمایش درآمد تا اینکه مدتی بعد سازندگان سریال آهوی من مارال گفتند که سریال جیران از طرح سریال آنها کپی کرده است اما رد شد ولی تیر ماه 1401 پس از شکایت شاکی خصوصی آهوی من مارال از لحاظ نقض مالکیت ادبی و هنری و براساس حکم قضایی پخش سریال جیران متوقف شد و پس از آن هم در مرداد ماه از آرشیو به طور کامل حذف شد.

حال باید دید اختلاف مابین این دو سریال به کجا خواهد انجامید و بیننده ها تا چه زمان باید منتظر بمانند تا ادامه جیران را ببینند.

از جمله بازیگران سریال جیران می توان به بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی و ...بسیاری دیگر از بازیگران معروف سینما و تلویزیون اشاره کرد. کارگردان این سریال حسن فتحی و تهیه کننده آن هم اسماعیل عفیفه است.

: برای دریافت مشاوره درباره حذف سریال جیران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حذف سریال جیران» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید