کد مطلب:  62390 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام خاطیان فاش شدن برندگان سیمرغ بلورین

اعلام خاطیان فاش شدن برندگان سیمرغ بلورین

نقاش زاده: «سازمان سینمایی علت و عوامل لو رفتن برندگان سیمرغ بلورین چهلمین جشنواره فیلم فجر را پیگیری خواهد کرد.»
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دبیر چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، آقای نقاش زاده، اعلام کرد: «حراست سازمان سینمایی را موظف کردیم علت لو رفتن لیست نامزد‌ها و برندگان سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر امسال را پیگیری و مشخص کند.»

اسامی افراد دخیل در این امر منتشر خواهد شد. دقیقاً در شامگاه جمعه 22 بهمن، فهرستی از برندگان سیمرغ بلورین در یکی از سایت های مرتبط با حوزه سینما منتشر شد. هرچند فقط به مدت 5 دقیقه در سایت قرار گرفت اما در همین زمان کوتاه عده ای از صفحه اسکرین گرفته و آن را در فضای مجازی پخش کردند.

همچنین، چند ساعت پس از پایان مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر، تکه هایی از فیلم سینمایی علفزار در فضای مجازی پخش شد که بیانگر این بود با دوربین موبایل از روی پرده سینما فیلمبرداری شده است.

نقاش زاده در این باره گفت: «این فیلم حداقل در 60 سالن سینمای پاتیخت نمایش داده شده؛ در سینما سیستم نظارتی هست، اما همیشه راهی هست که فردی شروع به فیلمبرداری کند!»

قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر نیز، دقیقاً هنگامی که هیات انتخاب آثار در حال ارزیابی فیلم ها بودند، برخی از کارگردان ها و تهیه کنندگان ادعا کردند فیلم آنها بجز هیات انتخاب، برای افراد دیگری هم نمایش داده شده است.

طی پیگیری های انجام شده مشخص شد از سمت ستاد اجرایی جشنواره فجر هیچ خطایی صورت نگرفته است، بلکه برخی از فیلم ها در لابراتورها دیده شده اند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام خاطیان فاش شدن برندگان سیمرغ بلورین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعلام خاطیان فاش شدن برندگان سیمرغ بلورین» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید