کد مطلب: 60829 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حادثه رانندگی جواد عزتی چه بود؟

حادثه رانندگی جواد عزتی چه بود؟

به نقل از منابع خبری، حادثه رانندگی پیش آمده برای جواد عزتی در عمارلو رودبار در استان رشت، فقط یک انحراف خودرو از مسیر بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ساعاتی قبل خبری در مورد حادثه رانندگی جواد عزتی، بازیگر مشهور سینمایی در عمارلو رودبار در استان رشت دست به دست شد.

بر اساس پیگیری های خبرگزاری های مختلف، از مراجع مربوطه مانند راهداری و هلال احمر استان رشت، درستی این خبر را تائید کردند. لازم به ذکر است که رسانه ی ملی جمهوری اسلامی یا همان صدا و سیما نیز در مرکز گیلان خبر یاد شده را تایید و منتشر کرده بود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، این حادثه در واقع یک انحراف از مسیر بوده است و هیچکسی در این واقعه آسیب ندیده است و خودروی جواد عزتی نیز با کمک اهالی و افراد محلی به جاده بازگردانده شد.

بر اساس اعلام پلیس راه استان گیلان خودروی وی حوالی روستاهای گرزنه چاک و داماش به علت لغزندگی ناشی از بارندگی و ناآشنایی به جاده به سمت شیب تند منحرف شده بود.

رئیس پلیس راه گیلان در این مورد افزود : خودرو این بازیگر با کمک چند تن از اهالی روستای گرزنه چاک، داماش و جیرنده بعد از تلاش چند ساعته به جاده اصلی انتقال داده شد.

لازم به ذکر است که ساعاتی قبل، این بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با منتشر کردن یک استوری در صفحه ی رسمی اینستاگرام خود خبر تصادف خودرویی در رودبار را تکذیب کرده بود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «حادثه رانندگی جواد عزتی چه بود؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 8 = ?