کد مطلب:  64294 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جک دورسی؛ هرگز مدیرعامل توییتر در زمان ایلان ماسک نمی شوم

جک دورسی؛ هرگز مدیرعامل توییتر در زمان ایلان ماسک نمی شوم

جک دورسی مدیرعامل سابق توییتر در جدیدترین اظهارنظر خود گفته است که در زمان ایلان ماسک مسئولین مدیریت این شرکت را برعهده نخواهد گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، جک دورسی مدیرعامل سابق توییتر در جدیدترین اظهارنظر خود گفته است که در زمان ایلان ماسک مسئولین مدیریت این شرکت را برعهده نخواهد گرفت. دورسی گفته است که هیچ کس نباید تا ابد مدیرعامل توییتر باقی بماند. او که در سال 2008 از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفته بود، بار دیگر در سال 2015 به این سمت بازگشت و ‌مجددا در سال 2020 از مدیرعاملی توییتر استعفا داد.

بعد از استعفای او، پاراگ آگراول به این سمت انتخاب شد و به نظر می‌رسد که او برای مدت طولانی در این جایگاه باقی نخواهد ماند. با خرید توییتر توسط ایلان ماسک ظاهرا شرایط در توییتر تغییر خواهد کرد و شایعاتی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه او به‌طور موقت مدیرعامل توییتر خواهد شد.

با این‌حال، به نظر می‌رسد که ماسک وقت کافی برای تصاحب این سمت نخواهد داشت و همزمان نخواهد نتوانست چندین شرکت را مدیریت کند. بنابراین به احتمال زیاد یک نفر دیگر را برای این کار انتخاب خواهد کرد.‌خیلی‌ها فکر می‌کنند که انتخاب اول ایلان ماسک برای سمت مدیرعاملی توییتر جک دورسی است‌‌. ماسک در حال حاضر از وضعیت فعلی توییتر راضی نیست و به همین‌خاطر قصد دارد تغییراتی در این شرکت ایجاد بکند.

نظر خود را درباره «جک دورسی؛ هرگز مدیرعامل توییتر در زمان ایلان ماسک نمی شوم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید