کد مطلب:  63378 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرجوع شدن شکلات های تخم مرغی کیندر

مرجوع شدن شکلات های تخم مرغی کیندر

بر اساس اعلام اداره استاندارد غذایی بریتانیا به احتمال زیاد ارتباطی میان شیوع بیماری سالمونلا و شکلات های تخم مرغی کیندر وجود دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایندیپندنت، در روز گذشته اداره استاندارد غذای بریتانیا یا FSA در یک اطلاعیه رسمی این احتمال را داده است که میان شکلات های تخم مرغی جایزه دار برند کیندر و شیوع بیماری سالمونلا که نوعی بیماری گوارشی است، ارتباطی وجود داشته باشد.

بر اساس اعلام این مسئولان بریتانیایی، به تازگی 57 مورد بیمار مبتلا به عفونت گوارشی سالمونلا در این کشور شناساسیی شده است که بیش از 75 درصد آن ها کودکان 5 ساله و سنین پایین تر از 5 می باشند.

در گزارش دیگری که از سوی اسکای نیوز منتشر شده است، شرکت فررو که مالک برند تجاری کیندر می باشد در فراخوانی عمومی از فروشندگان این یرند درخواست کرده است که تمامی موجودی خود از این این مدل شکلات را هر چه سریعتر به کارخانه تولید کننده بازگردانند.

بر اساس همین اطلاعیه فرصت بازگرداندن این مدل شکلات ها در بازه 11 ژوییه الی 7 اکتبر 2022 خواهد بود.

همچنین شرکت سازنده شکلات های کیندر در یک بیانیه رسمی با اشاره به کارخانه تولید کننده این مدل شکلات ها در بلژیک، از تمامی مصرف کنندگان و مشتریان خود عذر خواهی کرده است و اعلام کرده است: ما با اداره استاندارد غذای بریتانیا و سازمان ایمنی غذایی ایرلند در خصوص رسیدگی به احتمال وجود سالمونلا در برخی محصولات ما مانند شکلات تخم مرغی برند کیندر در حال همکاری هستیم.

در پایان این بیانیه این شرکت تاکید کرده است: با اینکه هیچ کدام از محصولات عرضه شده در بازار جهانی در تست ها و آزمایش های قبل از فروش نشانه ای از وجود سالمونلا از خود نشان نداده است و هیچکدام از مصرف کنندگان این شکلات ها نیز شکلایتی در این خصوص نداشته اند، این شرکت این موضوع را جدی خواهد گرفت و اولویت کاری آن مراقبت از سلامتی مصرف کنندگانش خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره مرجوع شدن شکلات های تخم مرغی کیندر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مرجوع شدن شکلات های تخم مرغی کیندر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید