مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62618 
4 نظر
4 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی جلال رشیدی کوچی

بیوگرافی جلال رشیدی کوچی

جلال رشیدی کوچی تنها نماینده مخالف طرح صیانت از کاربران فضای مجازی در کمیسیون می باشد وی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان از استان فارس است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جلال رشیدی کوچی نماینده مجلس در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی است. وی تنها مخالفت طرح صیانت بود که روز سه شنبه سوم اسفند ماه 1400 در مخالفت با این طرح، قبل از رای گیری حرف هایی را بر علیه این طرح زد. در ادامه با آسمونی باشید تا با این نماینده مجلس آشنا شوید.

درباره جلال رشیدی کوچی

جلال رشیدی
جلال رشیدی

جلال رشیدی کوچی تیر ماه 1363 در شهرستان مرودشت، استان فارس به دنیا آمد. پدرش شهید حاج جلیل، معلم و نماینده مردم مرودشت در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی بود. تحصیلات جلال رشیدی در مقطع کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد علوم سیاسی است. وی همچنین عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور و سخنگوی فراکسیون شفافیت و عشایری می باشد.

جلال رشیدی کوچی در طرح صیانت

جلال رشیدی تنها مخالفت طرح صیانت از کاربران فضای مجازی مابین اعضای کمیسیون بود که 3 اسفند 1400 انجام شد. جلال رشیدی کوچی در این جلسه گفته بود: من نه مخالف نظام هستم و نه مخالف انقلاب از خانواده‌ ای آمده‌ ام که پنج شهید تقدیم کرده است. عده‌ ای برای موافقت با این طرح با من تماس می‌ گیرند و من را تهدید می‌ کنند. این در حالی است که بعد از گذشت مدتی به آغاز به کار کمیسیون مشترک مردم هنوز نگران تصویب این طرح هستند. وی همچنین ساعاتی پس از تصویب طرح صیانت، از جمع آوری امضا برای لغو بررسی این طرح در کمیسیون مشترک و بازگشت طرح به صحن مجلس خبر داد.

اطلاعات تماس جلال رشیدی کوچی

جلال رشیدی کوچی jalalrashidikoochi1

 

تصاویر جلال رشیدی کوچی

جلال رشیدی نماینده مجلس
جلال رشیدی نماینده مجلس
جلال رشیدی عضو کمیسیون شوراها
جلال رشیدی عضو کمیسیون شوراها
جلال رشیدی در صحن علنی مجلس
جلال رشیدی در صحن علنی مجلس

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی جلال رشیدی کوچی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی جلال رشیدی کوچی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید